poniedziałek, 10 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją się w Polsce.

Więcej pytań niż odpowiedzi

W sprawie śmierci 19-letniego Ireneusza Kaleciaka nada jest więcej pytań niż odpowiedzi. Matka chłopca, która od lat mieszka w Niemczech, gdzie wyjechała po rozwodzie dostała niepokojący telefon od dawnej sąsiadki z Zakopanego. Kobieta zapytała, czy to prawda, że Irek się powiesił.

Serce matki zamarło, jednak na początku pomyślała, że to głupi żart. Skontaktowała się z rodziną z Polski, aby zapytać co się dzieje. Okazało się, że nikt, o niczym nie wiedział. Chwilę później udało jej się dodzwonić do byłego męża, który potwierdził, że ich syn nie żyje.

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

Zobaczyła swoje dziecko w kostnicy

Pani Alicja, gdy wyjeżdżała z kraju chciała zabrać ze sobą dzieci. Jednak one wolały zostać w Polsce. Irek był w klasie mundurowej w LO pożarniczym w Nowym Targu, dlatego zdecydował się zostać z ojcem, który bywał surowy.

Matka zobaczyła syna dopiero w kostnicy. Miał dwa wielkie siniaki na gardle, w okolicy jabłka Adama oraz cały podrapany bok. Kobieta uważa, że jej syn nie zrobiłby sobie krzywdy i nie może uwierzyć, aby popełnił samobójstwo.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Prywatne śledztwo

Matka Irka uważa, że chłopak nie powiesił się sam. Sądzi, że musiał go ktoś do tego zmusić lub był zastraszony. Dlatego postanowiła przeprowadzić swoje własne śledztwo, aby wyjaśnić tajemniczą śmierć swojego dziecka.

Syna znaleziono przy drzewie, u którego najniższa gałąź jest na wysokości 3 metrów. To niemożliwe, by dostał się tam bez drabiny, ktoś musiał mu w tym pomóc. A te ślady na ciele, moim zdaniem są oznaką pobicia. Według mnie najpierw go pobito, a później powieszono – mówiła.

Pani Alicja dowiedziała się, że ciało jej syna znaleźli dwaj koledzy. Podobno jeden z nich dostał wcześniej SMS-a pożegnalnego z telefonu jej syna.

Poszli tam i stwierdzili zgon, mimo iż nie byli do tego uprawnieni. Następnie przybyła prokurator, która w protokole umieściła informacje, że ciało jest ciepłe i bez plam opadowych. Było to dwie godziny po znalezieniu syna i przy temperaturze minus 20 stopni – przekazała zdruzgotana matka.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!
ŹródłoFakt/media

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

W niedziele na jednej z imprez urodzinowych mężczyzna otworzył ogień. Zabił 6 osób, a wśród ofiar jest jego przyjaciółka.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w województwie pomorskim. Policja jeszcze nie podaje szczegółów dramatycznych wydarzeń. Nie żyje...

Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Na warszawskim Gocławiu dzisiaj (7 maja doszło) do strzelaniny. W pralni w okolicach skrzyżowania ul. Bora-Komorowskiego z ul. Umińskiego miała miejsce awantura....

Były radny klubu PiS zatrzymany za molestowanie!

Wojciech D., który niegdyś został wybrany z ramienia PiS na radnego został aresztowany. Członek zarządu powiatu miechowskiego i były zastępca komendanta policji...
matka
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!