wtorek, 3 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!


Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją się w Polsce.

Więcej pytań niż odpowiedzi

W sprawie śmierci 19-letniego Ireneusza Kaleciaka nada jest więcej pytań niż odpowiedzi. Matka chłopca, która od lat mieszka w Niemczech, gdzie wyjechała po rozwodzie dostała niepokojący telefon od dawnej sąsiadki z Zakopanego. Kobieta zapytała, czy to prawda, że Irek się powiesił.

Serce matki zamarło, jednak na początku pomyślała, że to głupi żart. Skontaktowała się z rodziną z Polski, aby zapytać co się dzieje. Okazało się, że nikt, o niczym nie wiedział. Chwilę później udało jej się dodzwonić do byłego męża, który potwierdził, że ich syn nie żyje.

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Zobaczyła swoje dziecko w kostnicy

Pani Alicja, gdy wyjeżdżała z kraju chciała zabrać ze sobą dzieci. Jednak one wolały zostać w Polsce. Irek był w klasie mundurowej w LO pożarniczym w Nowym Targu, dlatego zdecydował się zostać z ojcem, który bywał surowy.

Matka zobaczyła syna dopiero w kostnicy. Miał dwa wielkie siniaki na gardle, w okolicy jabłka Adama oraz cały podrapany bok. Kobieta uważa, że jej syn nie zrobiłby sobie krzywdy i nie może uwierzyć, aby popełnił samobójstwo.

Władze ostrzegają! Zagrożenie dla kilku regionów

Prywatne śledztwo

Matka Irka uważa, że chłopak nie powiesił się sam. Sądzi, że musiał go ktoś do tego zmusić lub był zastraszony. Dlatego postanowiła przeprowadzić swoje własne śledztwo, aby wyjaśnić tajemniczą śmierć swojego dziecka.

Syna znaleziono przy drzewie, u którego najniższa gałąź jest na wysokości 3 metrów. To niemożliwe, by dostał się tam bez drabiny, ktoś musiał mu w tym pomóc. A te ślady na ciele, moim zdaniem są oznaką pobicia. Według mnie najpierw go pobito, a później powieszono – mówiła.

Pani Alicja dowiedziała się, że ciało jej syna znaleźli dwaj koledzy. Podobno jeden z nich dostał wcześniej SMS-a pożegnalnego z telefonu jej syna.

Poszli tam i stwierdzili zgon, mimo iż nie byli do tego uprawnieni. Następnie przybyła prokurator, która w protokole umieściła informacje, że ciało jest ciepłe i bez plam opadowych. Było to dwie godziny po znalezieniu syna i przy temperaturze minus 20 stopni – przekazała zdruzgotana matka.

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony
ŹródłoFakt/media

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
matka
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...