sobota, 22 stycznia, 2022
Godzinnik.pl Polska Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją się w Polsce.

Więcej pytań niż odpowiedzi

W sprawie śmierci 19-letniego Ireneusza Kaleciaka nada jest więcej pytań niż odpowiedzi. Matka chłopca, która od lat mieszka w Niemczech, gdzie wyjechała po rozwodzie dostała niepokojący telefon od dawnej sąsiadki z Zakopanego. Kobieta zapytała, czy to prawda, że Irek się powiesił.

Serce matki zamarło, jednak na początku pomyślała, że to głupi żart. Skontaktowała się z rodziną z Polski, aby zapytać co się dzieje. Okazało się, że nikt, o niczym nie wiedział. Chwilę później udało jej się dodzwonić do byłego męża, który potwierdził, że ich syn nie żyje.

Dramat w rodzinie Magdy Gessler. Jej syn stracił dom w pożarze

Zobaczyła swoje dziecko w kostnicy

Pani Alicja, gdy wyjeżdżała z kraju chciała zabrać ze sobą dzieci. Jednak one wolały zostać w Polsce. Irek był w klasie mundurowej w LO pożarniczym w Nowym Targu, dlatego zdecydował się zostać z ojcem, który bywał surowy.

Matka zobaczyła syna dopiero w kostnicy. Miał dwa wielkie siniaki na gardle, w okolicy jabłka Adama oraz cały podrapany bok. Kobieta uważa, że jej syn nie zrobiłby sobie krzywdy i nie może uwierzyć, aby popełnił samobójstwo.

Dramat w życiu Natalii Kukulskiej. Popełnił samobójstwo

Prywatne śledztwo

Matka Irka uważa, że chłopak nie powiesił się sam. Sądzi, że musiał go ktoś do tego zmusić lub był zastraszony. Dlatego postanowiła przeprowadzić swoje własne śledztwo, aby wyjaśnić tajemniczą śmierć swojego dziecka.

Syna znaleziono przy drzewie, u którego najniższa gałąź jest na wysokości 3 metrów. To niemożliwe, by dostał się tam bez drabiny, ktoś musiał mu w tym pomóc. A te ślady na ciele, moim zdaniem są oznaką pobicia. Według mnie najpierw go pobito, a później powieszono – mówiła.

Pani Alicja dowiedziała się, że ciało jej syna znaleźli dwaj koledzy. Podobno jeden z nich dostał wcześniej SMS-a pożegnalnego z telefonu jej syna.

Poszli tam i stwierdzili zgon, mimo iż nie byli do tego uprawnieni. Następnie przybyła prokurator, która w protokole umieściła informacje, że ciało jest ciepłe i bez plam opadowych. Było to dwie godziny po znalezieniu syna i przy temperaturze minus 20 stopni – przekazała zdruzgotana matka.

Jeśli rozpoznajesz ten głos, natychmiast zgłoś się na policję. Służby apelują [NAGRANIE]
ŹródłoFakt/media
NEWSLETTER

Dziennikarka została potrącona podczas relacji na żywo [NAGRANIE]

Dziennikarka Tori Yorgey podczas relacji pogody na żywo została potrącona przez samochód, a wszystko to na antenie telewizji.

Dostałeś taki telefon? Mogłeś paść ofiarą oszustwa!

Oszuści znaleźli sobie nowy sposób by wyłudzać pieniądze od Polaków. Podszywając się pod urzędników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wyłudzają dane od nieświadomych niczego...

Dziecko znanego, polskiego piłkarza ma raka. ,,Jedyne, o co chce Was poprosić to modlitwa”

Magdalena Stępień została rzucona przez Jakuba Rzeźnika w 9 miesiącu ciąży. Aktualnie modelka musi się zmagać z chorobą synka. Chłopczyk ma rzadkiego...

Dramat Królowej Elżbiety. Czegoś takiego jeszcze nie było

Książę Andrzej, średni syn królowej Elżbiety II, rezygnuje ze swoich wojskowych tytułów i królewskich patronatów. W procesie z Virginia Giuffre weźmie udział...

Nowe decyzje rządu! Konferencja z udziałem Mateusza Morawieckiego

W piątek, 21 stycznia, odbyła się konferencja prasowa z udziałem Mateusza Morawieckiego. Premier zapowiedział jak rząd zamierza walczyć z piątą falą koronawirusa....

Polska piosenkarka pod wpływem narkotyków! Trafi do więzienia?

Na instagramowym profilu Margaret pojawiły się dziwne relacje. Fani bardzo szybko zauważyli niecodzienne zachowanie gwiazdy. Jak się okazało, odpowiadała na ich pytania...

Dramat w życiu Natalii Kukulskiej. Popełnił samobójstwo

Natalia Kukulska podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem. Opowiedziała o swojej dawnej miłości i śmierci chłopaka, która była niezwykle tragiczna.

Milioner zamordowany we własnym domu. Skradziono jego majątek

Do zabrodni doszło w nocy ze środy na czwartek w domu jednorodzinnym na warszawskim Wawrze. Śmiertelnie pobito 79-letniego Tadeusza K. Z jego...

Wypadek u Mariana Banasia w NIK. Dramatyczne sceny: ,,cudem przeżył”

Do incydentu doszło 31 grudnia 2021 roku. Kobieta wyjeżdżając z garażu NIK przygniotła do ściany 43-letniego mężczyznę, a ten z obrażeniami został...