niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska "Zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę" pisze lekarka WUM...

„Zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę” pisze lekarka WUM po aferze z gwiazdami!

Lista 18 nazwisk gwiazd i celebrytów, którzy zaszczepili się przeciwko COVID-19 wywołała ogromne poruszenie. Ludzie nie kryją oburzenia, na ten temat wypowiedziała się również lekarka WUM Maja Herman.

Lawina komentarzy i złych emocji, które wywołały szczepionki dla celebrytów jest niewyobrażalna. Swoją opinię wyraziła również specjalistka psychiatrii i psychoterapeutka Maja Herman, która w długim wpisie na Instagramie podzieliła się swoim zdaniem.

NIE ZAPISAŁAM SIĘ TAM NA SZCZEPIENIE, ŻEBY MEDYCY PRACUJĄCY TAM CODZIENNIE BYLI PIERWSI I DLATEGO TEŻ, ŻE POMYŚLAŁAM, WUM TAK ZBIERAŁ SZYBKO PISEMNE OŚWIADCZENIA (ZALEDWIE PARĘ DNI), TO PEWNIE SZYBKO BĘDĘ ZASZCZEPIONA. I PRZYSŁOWIOWE G****. NIKT NIE ZADZWONIŁ, NIKT NIE ZAPYTAŁ. – napisała oburzona.

Herman zauważa, że promowanie szczepień mogłoby się odbywać za pomocą mediów społecznościowych. Jednak bardziej nadawaliby się do tego medycy, którzy posiadają swoje konta. Jest wiele instalekarzy, którzy chętnie rozpromowaliby akcję przy okazji nie wzbudzając tylu negatywnych emocji co aktorzy czy celebryci.Dodatkowa pula szczepionek

W ostatni czasie wyszły na jaw informacje dotyczące szczepień postaci związanych z kulturą i sztuką. Gwiazdy tłumaczą się tym, że miała to być akcja promocyjna, aby zachęcić innych i pokazać, że warto się zaszczepić.

Afera wywołała nie małe oburzenie wśród medyków, osób publicznych, a także polityków. Minister Zdrowia Adam Niedzielski wystosował prośbę o wyjaśnienie sprawy do Rektora WUM.

Profesor Zbigniew Gaciong poinformował, że powołał komisję wewnętrzną, która ma zając się sprawą. Ma ona wyjaśnić jak doszło do zaszczepienia osób spoza grupy „0”.

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...