niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Zabrała dwuletnią dziewczynkę i zniknęła! Szczęśliwe zakończenie, trudnej nocy!

Zabrała dwuletnią dziewczynkę i zniknęła! Szczęśliwe zakończenie, trudnej nocy!

Dla wielu służb na całym Pomorzu ta noc była trudna, a przede wszystkim pracowita. Wszyscy szukali zaginionej kobiety oraz dwuletniej Kornelii, które wyszły z domu i nie było z nimi kontaktu.

7 stycznia 2021 roku funkcjonariusze policji z Gdańska zostali poinformowani o zaginięciu 34-latki oraz jej małej córeczki. Kobieta opuściła miejsce zamieszkania koło 12 i od tamtej pory nie dało się z nią skontaktować.

W akcję zaangażowanych było wiele służby, nikt tej nocy nie mógł zasnąć. Kobietę oraz 2-letnią dziewczynkę odnaleziono dopiero w nocy koło 1:30 kilkanaście kilometrów od domu.

Szybka akcja ratunkowa

Zgłoszenie zostało przyjęte koło godziny 21:00. Od razu zaczęły się poszukiwania. Kobieta jest w piątym miesiącu ciąży i na stałe przyjmuje leki, a jej córeczka ma tylko dwa lata. Dlatego akcja poszukiwawcza była dla służb priorytetem.O zdarzeniu szybko poinformowano również taksówkarzy z różnych korporacji, pracowników SKM oraz ZTM. Do akcji zaangażowano wyszkolone psy, które pomagały w poszukiwaniach.

Akcja była na tyle szybka i skuteczna, że kobietę wraz z dzieckiem udało się odnaleźć tej samej nocy. Teraz policjanci wyjaśniają dlaczego kobieta tak nagle wyszła z domu i co było powodem braku kontaktu.

Źródłose.pl

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...