poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Zabrała dwuletnią dziewczynkę i zniknęła! Szczęśliwe zakończenie, trudnej nocy!

Zabrała dwuletnią dziewczynkę i zniknęła! Szczęśliwe zakończenie, trudnej nocy!


Dla wielu służb na całym Pomorzu ta noc była trudna, a przede wszystkim pracowita. Wszyscy szukali zaginionej kobiety oraz dwuletniej Kornelii, które wyszły z domu i nie było z nimi kontaktu.

7 stycznia 2021 roku funkcjonariusze policji z Gdańska zostali poinformowani o zaginięciu 34-latki oraz jej małej córeczki. Kobieta opuściła miejsce zamieszkania koło 12 i od tamtej pory nie dało się z nią skontaktować.

W akcję zaangażowanych było wiele służby, nikt tej nocy nie mógł zasnąć. Kobietę oraz 2-letnią dziewczynkę odnaleziono dopiero w nocy koło 1:30 kilkanaście kilometrów od domu.

Szybka akcja ratunkowa

Zgłoszenie zostało przyjęte koło godziny 21:00. Od razu zaczęły się poszukiwania. Kobieta jest w piątym miesiącu ciąży i na stałe przyjmuje leki, a jej córeczka ma tylko dwa lata. Dlatego akcja poszukiwawcza była dla służb priorytetem.

Nie żyje znany profesor

O zdarzeniu szybko poinformowano również taksówkarzy z różnych korporacji, pracowników SKM oraz ZTM. Do akcji zaangażowano wyszkolone psy, które pomagały w poszukiwaniach.

Akcja była na tyle szybka i skuteczna, że kobietę wraz z dzieckiem udało się odnaleźć tej samej nocy. Teraz policjanci wyjaśniają dlaczego kobieta tak nagle wyszła z domu i co było powodem braku kontaktu.

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony
Źródłose.pl

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
noc
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...