wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Zabrała dwuletnią dziewczynkę i zniknęła! Szczęśliwe zakończenie, trudnej nocy!

Zabrała dwuletnią dziewczynkę i zniknęła! Szczęśliwe zakończenie, trudnej nocy!

Dla wielu służb na całym Pomorzu ta noc była trudna, a przede wszystkim pracowita. Wszyscy szukali zaginionej kobiety oraz dwuletniej Kornelii, które wyszły z domu i nie było z nimi kontaktu.

7 stycznia 2021 roku funkcjonariusze policji z Gdańska zostali poinformowani o zaginięciu 34-latki oraz jej małej córeczki. Kobieta opuściła miejsce zamieszkania koło 12 i od tamtej pory nie dało się z nią skontaktować.

W akcję zaangażowanych było wiele służby, nikt tej nocy nie mógł zasnąć. Kobietę oraz 2-letnią dziewczynkę odnaleziono dopiero w nocy koło 1:30 kilkanaście kilometrów od domu.

Szybka akcja ratunkowa

Zgłoszenie zostało przyjęte koło godziny 21:00. Od razu zaczęły się poszukiwania. Kobieta jest w piątym miesiącu ciąży i na stałe przyjmuje leki, a jej córeczka ma tylko dwa lata. Dlatego akcja poszukiwawcza była dla służb priorytetem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

O zdarzeniu szybko poinformowano również taksówkarzy z różnych korporacji, pracowników SKM oraz ZTM. Do akcji zaangażowano wyszkolone psy, które pomagały w poszukiwaniach.

Akcja była na tyle szybka i skuteczna, że kobietę wraz z dzieckiem udało się odnaleźć tej samej nocy. Teraz policjanci wyjaśniają dlaczego kobieta tak nagle wyszła z domu i co było powodem braku kontaktu.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
Źródłose.pl

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
noc
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...