57-latek z Wyszkowa brutalnie zamordował żonę i teściową. To niejedyny zarzut dla mężczyzny

585

Jak dowiedział się reporter RMF FM – Zarzut podwójnego zabójstwa oraz czynnej napaści na funkcjonariuszy usłyszał 57-latek z Wyszkowa – podaje rmf24.pl. Prokuratura informuje, że mężczyzna w ubiegłym tygodniu dopuścił się czynu zamordowania swojej żony i teściowej.

Zabójstwo w Wyszkowie
twitter.com. @rdcpolskieradio
Prezes PiS ośmieszony. ,,Każdy może mieć swoje zdanie"

Zabójstwo w Wyszkowie

Ciała kobiet zostały znalezione dopiero po pożarze domu. Do postawionych zarzutów przyznał się 57-latek, składając krótkie wyjaśnienie, którego prokuratura na razie nie będzie ujawniać. Podwójne zabójstwo to niejedyny zarzut. Mężczyzna będzie odpowiadać również za czynną napaść na funkcjonariusza. W trakcie zatrzymania mężczyzna miał wyciągnąć nóż. Policjanci w wyniku zagrożenia oddali strzał, trafiając mężczyznę w nogę. Poszkodowany trafił do szpitala.


Mężczyzna próbował okraść sklep. Pomagały mu jego dzieci w wieku 9 i 11 lat

W trakcie pościgu za 57-latkiem, został poszkodowany jeden z funkcjonariuszy. Na ten moment nie jest to ujęte w zarzutach dla Jerzego N. Ze względu na wciąż prowadzone śledztwo, nie zostały mu postawione zarzuty w sprawie podpalenia domu. Obecnie mężczyzna przebywa w szpitalu ze względu na postrzelenie, jednak odrazu po wyjściu, trafi na 3 miesiące do aresztu.


Jerzy Urban nie żyje. Zmarł w wieku 89 lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here