środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Zabójca opowiedział ze szczegółami o morderstwie! Po latach stanął przed sądem

Zabójca opowiedział ze szczegółami o morderstwie! Po latach stanął przed sądem

Waldemar B. stanął przed sądem po 26 latach od zabójstwa Zyty Michalskiej. Mężczyzna ze szczegółami opowiedział o przebiegu zbrodni. Jednak jak twierdzi był to przypadek.

Zabójstwo Zyty Michalskiej

W dniu gdy zginęła dziewczyna, mężczyzna wrócił do domu całe podrapany. Na pytania rodziny odpowiedział, że wpadł w jeżyny. Wtedy wszyscy mu uwierzyli. Młoda dziewczyna Zyta pochodziła z niewielkiej wsi w województwie wielkopolskim. Niedługo przed śmiercią zdała maturę i zaczęła uczęszczać na język angielski w Poznaniu.

3 kwietnia 1994 roku młoda dziewczyna wybrała się na samotny spacer. Nie przypuszczała, że coś może jej się stać. Nigdy już nie wróciła do domu. Jej ciało znaleziono dzień później w Wielkanocy poniedziałek 4 kwietnia 1994 roku. Zwłoki 20-latki znaleziono zaledwie 800 metrów od domu, miała ranę głowy i ślad po pętli na szyi, jednak do śmierci doprowadziła ziemia, która dostała się do jej ust, gdy zabójca ciągnął ją w głąb lasu.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Śledztwo utknęło na długie lata

Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo pod kątem zabójstwa. Zabezpieczono ślady, przesłuchano świadków, jednak to zdało się na nic, a śledztwo utknęło w martwym punkcie na długie lata. Później sprawę umorzono ze względu na nieodnalezienie sprawcy.

W 2019 roku policjanci z Archiwum X postanowili wrócić do sprawy sprzed lat. Zebrany materiał dowodowy dał podstawy do zatrzymania Waldemara B. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania gwałtu. Grozi mu 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Sprawca po latach stanął przed sądem

Tego dnia jechałem rowerem i nagle wyszła mi na drogę kobieta. Uderzyłem w nią i się przewróciłem. Ona zaczęła mnie wyzywać i uderzyła w twarz, a ja jej oddałem – zeznał Waldemar B.

Później wziął kamień i nim uderzał w głowę młodej kobiety, dopóki nie straciła przytomności. Jej ciało postanowił przeciągnąć w głąb lasu. To w czasie wleczenia do ust dziewczyny dostała się ziemia, którą ostatecznie się udusiła.

Chciałem upozorować gwałt, a nie ją zgwałcić, rozpiąłem jej spodnie, podciągnąłem do góry sweter. Wiele razy chciałem zgłosić się na policję, bo nie mogłem przestać myśleć o tym, co się stało. Dręczyły mnie wyrzuty sumienia. Nie chciałem, żeby to się wydarzyło. Gdy w końcu zatrzymała mnie policja, poczułem ulgę, że to się skończyło – mówił oskarżony.

Mężczyzna w swoim dorosłym życiu nie miał problemów z prawem. Jego rodzina jest zdruzgotana zbrodnią sprzed lat. Żona 53-latka mówiła, że mąż nigdy nie mówił jej o wydarzeniach sprzed lat.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości
ŹródłoFakt/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
po
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...