wtorek, 28 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Zabójca opowiedział ze szczegółami o morderstwie! Po latach stanął przed sądem

Zabójca opowiedział ze szczegółami o morderstwie! Po latach stanął przed sądem


Waldemar B. stanął przed sądem po 26 latach od zabójstwa Zyty Michalskiej. Mężczyzna ze szczegółami opowiedział o przebiegu zbrodni. Jednak jak twierdzi był to przypadek.

Zabójstwo Zyty Michalskiej

W dniu gdy zginęła dziewczyna, mężczyzna wrócił do domu całe podrapany. Na pytania rodziny odpowiedział, że wpadł w jeżyny. Wtedy wszyscy mu uwierzyli. Młoda dziewczyna Zyta pochodziła z niewielkiej wsi w województwie wielkopolskim. Niedługo przed śmiercią zdała maturę i zaczęła uczęszczać na język angielski w Poznaniu.

3 kwietnia 1994 roku młoda dziewczyna wybrała się na samotny spacer. Nie przypuszczała, że coś może jej się stać. Nigdy już nie wróciła do domu. Jej ciało znaleziono dzień później w Wielkanocy poniedziałek 4 kwietnia 1994 roku. Zwłoki 20-latki znaleziono zaledwie 800 metrów od domu, miała ranę głowy i ślad po pętli na szyi, jednak do śmierci doprowadziła ziemia, która dostała się do jej ust, gdy zabójca ciągnął ją w głąb lasu.

,,Oddawane są strzały w powietrze''! Rząd podejmuje już ważne decyzje. Czekają nas ogromne zmiany?

Śledztwo utknęło na długie lata

Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo pod kątem zabójstwa. Zabezpieczono ślady, przesłuchano świadków, jednak to zdało się na nic, a śledztwo utknęło w martwym punkcie na długie lata. Później sprawę umorzono ze względu na nieodnalezienie sprawcy.

W 2019 roku policjanci z Archiwum X postanowili wrócić do sprawy sprzed lat. Zebrany materiał dowodowy dał podstawy do zatrzymania Waldemara B. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania gwałtu. Grozi mu 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

Znany aktor oskarżony! Grozi mu aż 8 lat więzienia

Sprawca po latach stanął przed sądem

Tego dnia jechałem rowerem i nagle wyszła mi na drogę kobieta. Uderzyłem w nią i się przewróciłem. Ona zaczęła mnie wyzywać i uderzyła w twarz, a ja jej oddałem – zeznał Waldemar B.

Później wziął kamień i nim uderzał w głowę młodej kobiety, dopóki nie straciła przytomności. Jej ciało postanowił przeciągnąć w głąb lasu. To w czasie wleczenia do ust dziewczyny dostała się ziemia, którą ostatecznie się udusiła.

Chciałem upozorować gwałt, a nie ją zgwałcić, rozpiąłem jej spodnie, podciągnąłem do góry sweter. Wiele razy chciałem zgłosić się na policję, bo nie mogłem przestać myśleć o tym, co się stało. Dręczyły mnie wyrzuty sumienia. Nie chciałem, żeby to się wydarzyło. Gdy w końcu zatrzymała mnie policja, poczułem ulgę, że to się skończyło – mówił oskarżony.

Mężczyzna w swoim dorosłym życiu nie miał problemów z prawem. Jego rodzina jest zdruzgotana zbrodnią sprzed lat. Żona 53-latka mówiła, że mąż nigdy nie mówił jej o wydarzeniach sprzed lat.

Prawdziwy horror! Mężczyzna zabił żonę a następnie się powiesił
ŹródłoFakt/media

Tragiczne wiadomości! Nie żyje 29 osób

Przekazano tragiczne wiadomości. Ministerstwo Zdrowia podało informację o 29 osobach, które zmarły bezpośrednio bez COVID-19. 27 pacjentów zmarło bez choroby współistniejące.

,,Oddawane są strzały w powietrze”! Rząd podejmuje już ważne decyzje. Czekają nas ogromne zmiany?

Sytuacja na granicy z Białorusią nie poprawia się. Rząd domaga się przedłużenia stanu wyjątkowego. Minister obrony narodowej sygnalizuje, że sytuacja jest bardzo...

Nie żyje młoda gwiazda! Miała zaledwie 35 lat. ,,Chciałbym ją odzyskać”

Zmarła 35-letnia gwiazda. Jej mąż w mediach społecznościowych udostępnił wzruszający post. Zmarła znana vlogerka

Znany aktor oskarżony! Grozi mu aż 8 lat więzienia

Znanemu aktorowi zostały postawione zarzuty. Mężczyźnie grozi aż 8 lat więzienia. Jednak on nie przyznaje się do winy i oczekuje dalszego śledztwa...

Kobieta obudziła się z ogromną raną na twarzy! Na ręku zobaczyła sprawcę

Kobieta obudziła się z ogromną raną na twarzy, która z minuty na minutę stawała się ciemniejsza i puchła. Niewiarygodne kto okazał się...

Nie żyje członek jednego z najpopularniejszych zespołów! Te przeboje zna każdy

Zmarł członek jednego z najbardziej popularnych zespołów w historii. Grupa swoich fanów zyskała w latach 60 i 70.

Irena Santor zamordowała przyjaciółkę?! Sprawą zajął się sąd

Irena Santor zamordowała swoją najlepszą przyjaciółkę. Takie plotki pojawiły się po śmierci Ludmiły Jakubczak. Sprawą zajął się sąd.

2-latka zabiła swoją mamę! Kobieta umierała w cierpieniach

Dziecko zabiło swoją matkę. Kobieta umierała w cierpieniach. Pomimo pomocy lekarzy nie udało się uratować jej życia. 21-latka na świecie pozostawiła kochającego...

Papież Franciszek w krytycznym stanie?! Przygotowywano już konklawe

Papież Franciszek opowiedział o jego stanie zdrowia. Duchowny na początku lipca miał bardzo skomplikowaną operację okrężnicy. Jak sam powiedział: ,,niektórzy byli pewni...