poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Zabił żonę, a potem pochwalił się tym w nietypowym miejscu

Zabił żonę, a potem pochwalił się tym w nietypowym miejscu

W Knurowie doszło do morderstwa. Mężczyzna zabił swoją żonę, a potem poszedł się tym pochwalić. Funkcjonariusz szybko schwytali rozgadanego mordercę.

Zastrzelił żonę

49-letni mężczyzna pozbawił życia swoją o 3 lata młodszą małżonkę. Do zdarzenia doszło 23 marca w godzinach wieczornych w Knurowie. Policjanci zostali zawiadomieni o tym, że mężczyzna chodzi i opowiada wszystkim o zabójstwie żony.

Mundurowi pojawili się na miejscu, aby sprawdzić czy nie jest to głupi żart młodzieży lub osoba nietrzeźwa nie wygaduje kłamstw. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli zwłoki kobiety oraz mężczyznę.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Pochwalił się na stacji benzynowej

Mężczyzna po zabójstwie żony poszedł na stację benzynową. Tam pochwalił się wszystkim, że zabił swoją małżonkę. Pracownicy oraz klienci stacji nie wiedzieli czy brać jego słowa na poważnie. Jednak zdecydowali się na wezwanie policji.

Mundurowi pojawili się pod wskazanym adresem. Odnaleźli ciało 46-letniej kobiety oraz pijanego 49-latka. Mężczyzna miał promil alkoholu we krwi. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mąż zastrzelił swoją żonę z broni czarnoprochowej.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoSE/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
zabił
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...