niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wyrok dla 36-latka, który znęcał się nad zwierzęciem

Wyrok dla 36-latka, który znęcał się nad zwierzęciem

We wtorek zapadł wyrok w sprawie 36-latka, który znęcał się nad swoim psem. Sprawca znęcał się nad swoim pupilem, używał przemocy, a także gwałcił czworonoga.

Mężczyzna usłyszał wyrok za znęcanie się nad zwierzęciem. 5 i pół roku pozbawienia wolności za bicie, znęcanie oraz wykorzystanie seksualne psa. Na Jarosława G. został również nałożony zakaz posiadania zwierząt na 15 lat. Przez taki sam czas nie może zbliżać się do kobiety, która zgłosiła sprawę na policję.

Piekło dla zwierzaka

Oskarżonemu zostały postawione zarzuty znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem.

„Jeden z biegłych stwierdził, że zoofilia nie jest tylko nieszkodliwą perwersją, ale zadawaniem psu niewyobrażalnego cierpienia, które może zakończyć się śmiercią zwierzęcia” – mówiła sędzia w uzasadnieniu wyroku.

Mężczyzna ma tendencję do przemocy nie tylko w stosunku do zwierząt, ale także ludzi. Przez długi czas znęcał się również nad swoją matkę.Zachowanie mężczyzny w stosunku do psa zostało zgłoszone na policję przez 22-letnią kobietę, która zauważyła jak ten bije swojego psa pod jednym ze sklepów spożywczych. Policja nie zignorowała zgłoszenia i odebrała zwierzę właścicielowi. Pies miał rany odbytu co świadczy o wykorzystywaniu seksualnym przez mężczyznę.

Mężczyzna usiłował grozić i zastraszać młodą kobietę. Jednak przez najbliższych 15 lat nie ma prawa się do niej zbliżyć. W innym przypadku trafi za kratki.

Źródłonto.pl/wp

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...