Jechali na komunię. Tragiczny wypadek ojca i trójki dzieci

3190

Groźny wypadek pod Strzelcami Opolskimi w woj. opolskim na drodze krajowej nr 94. Samochód osobowy uderzył w drzewo znajdujące się na poboczu. Rodzina jechała do krewnych na pierwszą komunię świętą. Ranny został mężczyzna i troje dzieci.

Wypadek w drodze na komunię
facebook.com, Ochotnicza Straż Pożarna w Suchej
Dramat żony Szczęsnego. Najpierw nowotwór, a teraz walka o zdrowie

,,To wyglądało tak, jakby kierowca zasłabł lub zasnął za kierownicą”

Do wypadku doszło w sobotę rano chwilę przed godziną 7:00 pomiędzy Strzelcami Opolskimi a Suchą. Według relacji służb, osobowe Volvo, jadące prostym odcinkiem drogi, nagle zjechało na przeciwległy pas, a następnie rozbiło się na przydrożnym drzewie. Portal Nto.pl cytuje jednego ze świadków wypadku – To wyglądało tak, jakby kierowca zasłabł lub zasnął za kierownicą.


Wypadek w drodze na komunię
facebook.com, Ochotnicza Straż Pożarna w Suchej
Jerzy Urban nie żyje. Zmarł w wieku 89 lat

Samochód całkowicie zmiażdżony

Na zdjęciach z miejsca wypadku widać całkowicie zmiażdżone Volvo. Samochodem podróżowały cztery osoby. Ojciec i jego dzieci w wieku 6,11 i 16 lat. Mężczyzna doznał największych obrażeń. Został zakleszczony w samochodzie, dlatego niezbędne było użycie sprzętu hydraulicznego do wydobycia. Po poszkodowanego przyleciał zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzieci zostały zabrane karetkami do szpitala na badania.


Wypadek w drodze na komunię
facebook.com, Ochotnicza Straż Pożarna w Suchej
Możemy się spodziewać ataków w Polsce. Analityk PISM ostrzega

Wypadek w drodze na komunię

Według relacji Nto.pl, rodzina podróżowała z Lublina do Opola na pierwszą komunię świętą swoich krewnych. Na ten moment trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Biorąc pod uwagę stan auta po wypadku, rodzina miała duże szczęście.

Prezes PiS ośmieszony. ,,Każdy może mieć swoje zdanie"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here