Tragiczny wypadek drogowy trzyosobowej rodziny. Na miejscu zginął syn

590
fot. KPP Krotoszyn

W wyniku wypadku drogowego zginął 26-letni mężczyzna, jego matka z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policja prowadzi czynności pod nadzorem prokuratury – powiedziała w niedzielę PAP z-ca oficera prasowego krotoszyńskiej policji st. asp. Paulina Potarzycka.

Rosyjskie wojska ostrzelały kolumnę cywilów. Co najmniej 23 zabitych i 28 rannych

Wypadek trzyosobowej rodziny

Do wypadku drogowego doszło po godz. 19 na drodze powiatowej między miejscowościami Łagiewniki a Starkówiec w powiecie krotoszyńskim (Wielkopolskie). 54-letni kierowca mercedesa – jak poinformowała st. asp. Paulina Potarzycka – nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo.


Dramat Ukraińców. Mężczyźni uciekają z południa kraju przed wcieleniem do rosyjskiej armii

„Pasażerami pojazdu byli 51-letnia kobieta, która została przetransportowana do szpitala oraz 26-letni mężczyzna, który poniósł śmierć na miejscu. Sprawca zdarzenia trzeźwy” – przekazała policjantka. Wezwani na miejsce zdarzenia strażacy musieli wydobyć jedną z osób z pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych – przekazał st. kpt Tomasz Patryas, rzecznik prasowy krotoszyńskiej straży pożarnej.


Autobus z dziećmi zderzył się z ciężarówką. 17 osób poszkodowanych

Jak dowiedziała się PAP, samochodem podróżowali małżonkowie z synem – mieszkańcy powiatu gostyńskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia.

Ważne zmiany w PiS. Ryszard Terlecki zdradził, kto odejdzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here