piątek, 30 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Wydarzy się coś złego w Polsce! "Naprawdę boję się o wrzesień"

Wydarzy się coś złego w Polsce! „Naprawdę boję się o wrzesień”


Koronawirus znowu daję się we znaki, a kolejne fale pandemii przed nami. Eksperci apelują o zaszczepienia i straszą tym co może wydarzyć się w najbliższych miesiącach.

Wydarzy się coś złego – Delta

Wariant Delta powili dociera do Europy, a eksperci apelują o ostrożność i noszenie maseczek. Profesor Tyll Krueger z Politechniki Wrocławskiej ostrzega, że wrzesień może okazać się dla Polski złym miesiącem, jeśli chodzi o rozwój pandemii. Jak sam powiedział: To, kiedy ten wariant będzie u nas dominujący, zależy od progresji szczepień. W tym momencie pogoda pomaga, nasze kontakty są na zewnątrz. Problem może pojawić się we wrześniu. Nie dojdziemy do tego czasu do takiego poziomu odporności, by była protekcja przed tym bardziej agresywnym, zaraźliwym wariantem.

Tragiczna śmierć dziecka! Chłopiec został zabity przez swoją ciocię

Ministerstwo Edukacji Narodowej zapowiada

Minister Przemysław Czarnek również obawia się o szybkie rozprzestrzenienie wirusa w najbliższych miesiącach. Choć dopiero co odbyło się zakończenie roku to Ministerstwo Edukacji Narodowej ostrzega, że nauka w szkołach może nie być stacjonarna. Czarnek w wywiadzie opowiedział o różnych scenariuszach, które mogą czekać wszystkich uczniów. Minister Edukacji podczas rozmowy oznajmił: Scenariusze są takie, że jeśli pojawi się wirus delta – indyjski i będzie bardzo groźny, to będziemy proponować rozpoczęcie roku w trybie hybrydowym, aby całkowicie nie przechodzić do nauki stacjonarnej.

Horror w parku narodowym. Niedźwiedź zjadł turystę

Mężczyzna został rozszarpany na małe kawałki przez niedźwiedzia w parku narodowym. Całemu zdarzeniu przyglądali się przyjaciele turysty, ale byli bezradni i nie...

Tragiczna śmierć dziecka! Chłopiec został zabity przez swoją ciocię

Kobieta wyjeżdżając z posesji nie zauważyła chłopca, który wyciągał kota spod opon samochodu. 8-latek nie żyje. Rodzinna tragedia

Elżbieta II załamana! Dotarły kolejne, smutne wiadomości…

Kolejny cios został wymierzony w królową Elżbietę II. Znowu się tego nie spodziewała... Doskonały wizerunek dynastii

Polski artysta miał wypadek! Nie wiadomo co z jego karierą…

Znany artysta miał wypadek. Zdecydowanie wpłynęło to na jego karierę... Instagram.com/ @filiplato

Rozdano kolejne nagrody w ramach loterii szczepionkowej. Zobacz, czy ty też wygrałeś!

Kolejne wyniki losowań szczepionkowych już za nami. Tym razem były do wygrania pieniądze i hulajnogi elektryczne. Zobaczy ty też wygrałeś!

Popularne lody wycofane ze sprzedaży! Uważaj, aby ich nie jeść. Mogą Ci poważnie zaszkodzić

Wycofano ze sprzedaży jedne z najpopularniejszych lodów. Rzecznik Komisji Europejskiej nakazał wycofać lody ze szkodliwymi substancjami z obiegu.
Wydarzy
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...