Wycofany ze sprzedaży produkt. Ponad 13 osób zmarło w wyniku zatrucia na Śląsku

2369

W wyniku zatrucia denaturatem zmarło 13 osób a trzy są w ciężkim stanie w szpitalu. Denaturat zawiera toksyczny alkohol metylowy – informuje śląski państwowy wojewódzki inspektorat sanitarny. Urzędnik Grzegorz Hudzik apeluje o nie spożywanie denaturatu. Policja i prokuratura wszczęła już śledztwo w tej sprawie.

Nie żyje znany dziennikarz. "Wstrząsające. Miał zaledwie 51 lat. Do zobaczenia, Przemku"

Wycofany ze sprzedaży produkt

O całkowitym zakazie sprzedaży w regionie zadecydował Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Z dotychczasowych informacji wynika że w sprzedawanym produkcie znajduje się trucizna.


Fatalna wiadomość dla Putina. „Dziś była piekielna noc dla wrogów''

Zmarło 13 osób, 3 są w ciężkim stanie

– Apelujemy i przestrzegamy, by pod żadnym pozorem nie spożywać denaturatu. Prowadzimy intensywne czynności mające na celu zidentyfikować źródła możliwych zatruć, nasi inspektorzy zabezpieczają próbki, które są następnie badane w laboratorium, ale ze względu na ogromne zagrożenie zdecydowałem o całkowitym wstrzymaniu handlu denaturatem i wycofaniu go z obrotu – mówi Grzegorz Hudzik.


Jarosław Kaczyński podejmie kluczową decyzję? Koalicja PiS i PSL

Wszczęto śledztwo

Zgony w wyniku zażycia denaturatem miały miejsce w województwie śląskim, m.in. w Chorzowie, Bytomiu, powiecie częstochowskim i kłobuckim. Śledztwo zostało już wszczęte.

Szokujące słowa szefa MSZ. ,,Rzeczpospolita stoi po stronie Białorusinów''

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here