środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Wybrano nowego szefa TVP! Zaskakująca decyzja władz

Wybrano nowego szefa TVP! Zaskakująca decyzja władz

Rada Mediów Narodowych zwołała spotkanie zdalne na którym została podęta decyzja o wyborze nowego szefa Telewizji Polskiej. Decyzja RMN jest zaskakująca.

Wybór nowego szefa TVP

Rada Mediów Narodowych zapowiedziała powołanie nowego szefa TVP. Do wtorku zostały zbierane zgłoszenie kandydatów, ale już tydzień temu wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że tę bitwę wygra Jacek Kurski. Dzisiaj odbyło się zdalne spotkanie Krzysztofa Czabańskiego, Juliusza Brauna, Elżbiety Kruk, Roberta Kwiatkowskiego i Joanny Lichockiej, czyli wszystkich członków RMN.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Znowu on…

Pomimo wcześniejszym poinformowaniu o organizacji konkursu i możliwości wysyłania zgłoszeń to właśnie jedynym kandydatem został Jacek Kurski. Za obecnym szefem TVP i przedłużeniem mu kadencji zagłosowało troje członków RMN (Krzysztof Czabański, Elżbieta Kruk i Joanna Lichocka – wszyscy należą do Prawa i Sprawiedliwości), a dwóch zaś było przeciw (Robert Kwiatkowski i Juliusz Braun).

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
TVP
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...