poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wulgarny ksiądz wyzywał kierowcę na kościelnym parkingu!

Wulgarny ksiądz wyzywał kierowcę na kościelnym parkingu!

W serwisie internetowym YouTube pojawił się film nagrany przez mężczyznę, który zarejestrował ostrą wymianę zdań pomiędzy nim, a księdzem. Wideo stało się hitem internetu!

Kościół w Wałbrzychu

W sieci pojawił się film, na którym słychać wulgarną wymianę zdań. Do zdarzenia doszło przy kościele Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika w Wałbrzychu. Ksiądz, którego udało się nagrać nie przebiera w słowach.

Film rozpoczyna się od momentu, gdy ksiądz podchodzi do samochodu, w którym siedzi młody mężczyzna. Nie wiadomo co działo się wcześniej. Nie wiemy również, czy ksiądz nie został sprowokowany, a jego reakcja i zdenerwowanie nie wiązało się z wcześniejszymi zaczepkami.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Wulgaryzmy i obelgi z ust księdza

Zdaniem księdza mężczyzna nie powinien się znajdować na parkingu, ponieważ jest on prywatną własnością kościoła. Dyskusja między tą dwójką dość szybko przerodziła się w awanturę. Obaj mężczyźni nie powstrzymywali się przed wulgaryzmami.

Dostał ksiądz kiedyś w pysk? – pyta duchowny kierowcę. Ostatecznie ksiądz wdał się z mężczyzną w pyskówkę, wielokrotnie używając niecenzuralnych słów. – Ten syn prostytutki nie ma prawa tu wjazdu. Spierd*** bucu. Spierd** stąd i to szybko. Ten pedał nie ma prawa tu wjazdu – słyszymy w nagraniu.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
ksiądz
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...