wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wszystko zacznie się 13 grudnia o 12:00. Mamy potwierdzenie!

Wszystko zacznie się 13 grudnia o 12:00. Mamy potwierdzenie!

13 grudnia to data, którą mieszkańcy Warszawy powinni wpisać do swoich kalendarzy, a kierowcy uzbroić się w cierpliwość. Grozi nam paraliż miasta.Wielka manifestacja przeciwko rządom PiS. Przewodniczący strajku przedsiębiorców Paweł Tanajno zapowiada solidarność z kobietami i połączenie sił. 13 grudnia ma się odbyć wielki protest przedsiębiorców, którzy nie czują wsparcia od rządu w trudnym czasie dla gospodarki.

Tego samego dnia zapowiedziano strajk kobiet pod hasłem „Idziemy po wolność”. Protesty kobiet w Warszawie oraz innych miastach polskich trwają już od kilku tygodni. Miały one różną formę między innymi samochodową. Wielu również przyłączało się do niego np. kierowcy taksówek.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon


Zjednoczone siły

Kobiety nie walczą tylko z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego, chcą poszanowania ich praw czego obóz rządzący nie rozumie. Prawo i Sprawiedliwość rozjuszyło już wiele osób kobiety, przedsiębiorcy, służba medyczna czy rolnicy. Walka toczy się o obalenie rządu. Dlatego zarówno kobiety jak i przedsiębiorcy będą szli ramię w ramię walcząc o siebie.

„Planowana jest największa w historii ostatnich 100 lat demonstracja przeciwko opresyjnemu reżimowi, który ostentacyjnie łamie prawo. Mamy w Polsce państwo autorytarne nieszanujące praworządności. Spełniają się marzenia i oczekiwania milionów internautów. Przeczytałem dziesiątki tysięcy komentarzy: „Zjednoczcie się, bądźcie solidarni, razem wspólnie wszyscy”. Tak będzie. Naszym celem jest obalenie reżimu” – mówi Paweł Tanajno.

Zjednoczenia nie mylmy z utożsamianiem Solidarności nie mylmy z trwałym połączeniem, ⚠aby pokonać reżim, niszczący nas…

Opublikowany przez Pawła Tanajnę Piątek, 4 grudnia 2020
Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoWyborcza

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
13
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...