piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Wstyd! Tak się bawi proboszcz? Oddał mocz na chodnik, a później miał...

Wstyd! Tak się bawi proboszcz? Oddał mocz na chodnik, a później miał dać policjantowi w twarz

Jak to się mówi, ksiądz też człowiek. Jak każdy z nas ma prawo napić się czegoś mocniejszego czy spotkać ze znajomymi na imprezę. Jednak proboszcz z jednej z parafii przesadził. Musiał wziąć urlop i wszystko przemyśleć.

Hamulce puściły

Wulgarne zachowanie proboszcza w centrum miasta zauważył patrol policji. Zapewne gdyby był to jeden z parafian nie wezwałby policji, bo jak można donosić na własnego proboszcza. Ksiądz miał jednak pecha, ponieważ trafił na służby.

Funkcjonariusze jak tylko zauważyli sytuację, od razu interweniowali. Poprosili mężczyznę o wylegitymowanie się. Ten był tak pijany, że ani myślał współpracować z policjantami. Z minuty na minutę było coraz gorzej.

Policjanci uratowali 15-latkę wiszącą na drzewie!

Uderzył policjanta?

Interwencja nie przebiegała w pokojowych warunkach. Ksiądz najpierw oddawał mocz na środku chodnika, a gdy policjanci próbowali go wylegitymować doszło do rękoczynów.

Potwierdzam, że tego dnia policja interweniowała. Podejmowaliśmy czynności wobec mężczyzny, który dopuścił się wykroczenia związanego z zanieczyszczeniem miejsca publicznego i używaniem nieprzyzwoitych słów. Mężczyzna odmówił też podania swoich danych osobowych, za co został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych – powiedział rzecznik policji Zbigniew Frąckiewicz.

Mieszkańcy Gryfic są zbulwersowani zachowaniem swojego proboszcza. Jednak z parafianek wspomina o tym, że takie zachowanie nie przystoi nikomu, ale księdzu tym bardziej. Wszyscy zgodnie uważają, że powinien przeprosić za swoje zachowanie.

Konferencja Adama Niedzielskiego! Kolejne obostrzenia wchodzą w życie!

Urlop

Ksiądz zdecydował się wziąć urlop aby wszystko przemyśleć. Podobno zdaje sobie sprawę z tego, że powinien przeprosić, jednak sam najpierw musi przepracować wstyd, który czuje po wydarzeniach.

W związku z wydarzeniami, które miały miejsce w Grycach, w dniu 12 stycznia 2021 r., z udziałem księdza naszej Archidiecezji, w wyniku podjętych działań i rozmów, zainteresowany kapłan dobrowolnie poddał się karze wynikającej z postępowania prokuratorskiego. Ponadto ksiądz zobowiązał się do przeproszenia wiernych i policjantów za swoje postępowanie, poprosił o urlop w celu przemyślenia sprawy i podjęcia środków zadośćuczynienia oraz oddał się do dyspozycji Księdza Arcybiskupa. – Ks. Sławomir Zyga, Kanclerz Kurii Metropolitarnej w Szczecinie.

Są decyzje sądu dotyczące mandatów w czasie protestów po wyroku TK
ŹródłoFakt

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii

Pożyczył 500 złotych, musi oddać ponad 100 tysięcy!

Do niecodziennej sytuacji doszło na Śląsku. Mężczyzna pożyczył 500 zł, a teraz musi oddać prawie 112 tysięcy złotych. Sprawą zajął się minister...