sobota, 8 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska Wstyd! Tak się bawi proboszcz? Oddał mocz na chodnik, a później miał...

Wstyd! Tak się bawi proboszcz? Oddał mocz na chodnik, a później miał dać policjantowi w twarz

Jak to się mówi, ksiądz też człowiek. Jak każdy z nas ma prawo napić się czegoś mocniejszego czy spotkać ze znajomymi na imprezę. Jednak proboszcz z jednej z parafii przesadził. Musiał wziąć urlop i wszystko przemyśleć.

Hamulce puściły

Wulgarne zachowanie proboszcza w centrum miasta zauważył patrol policji. Zapewne gdyby był to jeden z parafian nie wezwałby policji, bo jak można donosić na własnego proboszcza. Ksiądz miał jednak pecha, ponieważ trafił na służby.

Funkcjonariusze jak tylko zauważyli sytuację, od razu interweniowali. Poprosili mężczyznę o wylegitymowanie się. Ten był tak pijany, że ani myślał współpracować z policjantami. Z minuty na minutę było coraz gorzej.

Młoda aktorka żegna się z przyjacielem! Dziewczyna jest zrozpaczona!

Uderzył policjanta?

Interwencja nie przebiegała w pokojowych warunkach. Ksiądz najpierw oddawał mocz na środku chodnika, a gdy policjanci próbowali go wylegitymować doszło do rękoczynów.

Potwierdzam, że tego dnia policja interweniowała. Podejmowaliśmy czynności wobec mężczyzny, który dopuścił się wykroczenia związanego z zanieczyszczeniem miejsca publicznego i używaniem nieprzyzwoitych słów. Mężczyzna odmówił też podania swoich danych osobowych, za co został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych – powiedział rzecznik policji Zbigniew Frąckiewicz.

Mieszkańcy Gryfic są zbulwersowani zachowaniem swojego proboszcza. Jednak z parafianek wspomina o tym, że takie zachowanie nie przystoi nikomu, ale księdzu tym bardziej. Wszyscy zgodnie uważają, że powinien przeprosić za swoje zachowanie.

Tragiczny finał polowania na pedofila!

Urlop

Ksiądz zdecydował się wziąć urlop aby wszystko przemyśleć. Podobno zdaje sobie sprawę z tego, że powinien przeprosić, jednak sam najpierw musi przepracować wstyd, który czuje po wydarzeniach.

W związku z wydarzeniami, które miały miejsce w Grycach, w dniu 12 stycznia 2021 r., z udziałem księdza naszej Archidiecezji, w wyniku podjętych działań i rozmów, zainteresowany kapłan dobrowolnie poddał się karze wynikającej z postępowania prokuratorskiego. Ponadto ksiądz zobowiązał się do przeproszenia wiernych i policjantów za swoje postępowanie, poprosił o urlop w celu przemyślenia sprawy i podjęcia środków zadośćuczynienia oraz oddał się do dyspozycji Księdza Arcybiskupa. – Ks. Sławomir Zyga, Kanclerz Kurii Metropolitarnej w Szczecinie.

15-letni Karol dokonał samospalenia. Sąsiedzi i rodzina są w rozpaczy!
ŹródłoFakt

Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Na warszawskim Gocławiu dzisiaj (7 maja doszło) do strzelaniny. W pralni w okolicach skrzyżowania ul. Bora-Komorowskiego z ul. Umińskiego miała miejsce awantura....

Były radny klubu PiS zatrzymany za molestowanie!

Wojciech D., który niegdyś został wybrany z ramienia PiS na radnego został aresztowany. Członek zarządu powiatu miechowskiego i były zastępca komendanta policji...

Młoda aktorka żegna się z przyjacielem! Dziewczyna jest zrozpaczona!

Zmarł młody twórca internetowy Jakub Łozicki pseudonim "Fisza". Młoda aktorka Julia Wróblewska żegna przyjaciela wzruszającym wpisem. Nie żyje...

Uczennica gimnazjum postrzeliła trzy osoby w szkole! ,,To był najgorszy koszmar”

Uczennica gimnazjum postrzeliła swoich rówieśników i nauczycielkę. ,,To był najgorszy koszmar''. Nikt się nie spodziewał takiego zachowania nastolatki w Stanach Zjednoczonych.

Mężczyzna znęcał się nad swoją 92-letnią matką!

64-letni mężczyzna z wielkopolski znęcał się nad swoją 92-letnią matką. Od kilku miesięcy regularnie bił ją i wyzywał. Teraz za to odpowie....

Ida Nowakowska zdradziła jak długo walczyła, aby zostać mamą!

Ida Nowakowska już niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Gwiazda TVP zdradziła, że o ciążę starała się bardzo długo, a droga do szczęścia...
proboszcz
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!