wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wściekły Morawiecki atakuje TVP!

Wściekły Morawiecki atakuje TVP!

Mateusz Morawiecki jest wściekły. Po materiale opublikowanym w głównym wydaniu Wiadomości, postanowił skomentować sprawę Pawła Borysa.

„Złe intencje są zawsze bardzo czytelne”

Mateusz Morawiecki postanowił napisać na swoim Facebooku co sądzi o materiale, który został wyemitowany w głównym wydaniu Wiadomości. Wcześniej do tej sprawy odniósł się sam zainteresowany, czyli Paweł Borys.

Szef rządu stanął w obronie swojej prawej ręki, czyli prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju. Wiadomości TVP zasugerowały, że odpowiada on za słabą ochronę przed wyłudzeniami pieniędzy z tarczy antykryzysowej.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Oświadczenie Morawieckiego

Jestem zaskoczony nieuczciwym i pełnym absurdalnych insynuacji atakiem na Polski Fundusz Rozwoju i jego szefa Pawła Borysa oraz wdrożoną przez jego zespół Tarczę Finansową. Autorzy oczerniającego materiału przemilczeli fakt, że PFR ściśle współpracuje z Krajową Administracją Skarbową, CBA i innymi służbami w celu zapobiegania nadużyciom. – napisał w swoim oświadczeniu.

W Wiadomościach pokazana została akcja policji, która rozbiła dwa gangi. Okazało się, że sutenerzy wyłudzili również 200 tysięcy z tarczy antykryzysowej, o czym wspomniał reporter wiadomości.

Jestem zaskoczony nieuczciwym i pełnym absurdalnych insynuacji atakiem na Polski Fundusz Rozwoju i jego szefa Pawła…

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Środa, 31 marca 2021
Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Morawiecki
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...