poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kaczyński nigdy nie był tak wściekły! Polecą głowy?!

Kaczyński nigdy nie był tak wściekły! Polecą głowy?!


Każda niesubordynacja będzie surowo karana. Prezes PiS jest wściekły na jednego z posłów. Jego ostatnie wypowiedzi mają skutki dla wszystkich. Kaczyński zapowiada usuwanie z partii.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jeden z członków rządu Mateusza Morawieckiemu działa Jarosławowi Kaczyńskiemu na nerwy. Chodzi o polityka Solidarnej Polski Janusza Kowalskiego. Poseł dorobił się milionów pracując w spółkach skarbu państwa, obecnie jest wiceministrem aktów państwowych.

Podobno wypowiedzi Kowalskiego wzbudziły wściekłość u wicepremiera. Decyzja o wyrzuceniu Kowalskiego była już podjęta, jednak po interwencji Zbigniewa Ziobro Kaczyński zmienił zdanie i dał szansę krnąbrnemu posłowi.

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Co zdenerwowało Prezesa?

Z informacji „osoby z otoczenia Kaczyńskiego”, która wypowiedziała się dla portalu wprost.pl wynika, że prezes podjął kroki w stosunku do niesubordynacji w rządzie.

„Wyrzucę z rządu każdego, kto powie, że się nie zaszczepi” – Tak podobno powiedział Kaczyński.

Pierwszą osobą miał być Janusz Kowalski. Prezes chciał w ten sposób ostrzec pozostałych. Wiceminister aktywów państwowych kilkukrotnie wypowiadał się na temat szczepionek. Mówił o ty, że nie zamierza się szczepić, a przede wszystkim, że zna inne metody na radzenie sobie z wirusem. „Wiedzą” dzielił się również na Twitterze.

Podobno po decyzji Kaczyńskiego, Ziobro przyszedł do niego aby wytłumaczyć Kowalskiego. Mówił o tym, że jest on ozdrowieńcem i stąd jego decyzja. Prezes zmienił zdanie pod warunkiem, że wiceminister jednak się zaszczepi i przynajmniej na jakiś czas zniknie z mediów.

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony
Źródłose

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
Kaczyński
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...