wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kaczyński nigdy nie był tak wściekły! Polecą głowy?!

Kaczyński nigdy nie był tak wściekły! Polecą głowy?!

Każda niesubordynacja będzie surowo karana. Prezes PiS jest wściekły na jednego z posłów. Jego ostatnie wypowiedzi mają skutki dla wszystkich. Kaczyński zapowiada usuwanie z partii.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jeden z członków rządu Mateusza Morawieckiemu działa Jarosławowi Kaczyńskiemu na nerwy. Chodzi o polityka Solidarnej Polski Janusza Kowalskiego. Poseł dorobił się milionów pracując w spółkach skarbu państwa, obecnie jest wiceministrem aktów państwowych.

Podobno wypowiedzi Kowalskiego wzbudziły wściekłość u wicepremiera. Decyzja o wyrzuceniu Kowalskiego była już podjęta, jednak po interwencji Zbigniewa Ziobro Kaczyński zmienił zdanie i dał szansę krnąbrnemu posłowi.

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Co zdenerwowało Prezesa?

Z informacji „osoby z otoczenia Kaczyńskiego”, która wypowiedziała się dla portalu wprost.pl wynika, że prezes podjął kroki w stosunku do niesubordynacji w rządzie.

„Wyrzucę z rządu każdego, kto powie, że się nie zaszczepi” – Tak podobno powiedział Kaczyński.

Pierwszą osobą miał być Janusz Kowalski. Prezes chciał w ten sposób ostrzec pozostałych. Wiceminister aktywów państwowych kilkukrotnie wypowiadał się na temat szczepionek. Mówił o ty, że nie zamierza się szczepić, a przede wszystkim, że zna inne metody na radzenie sobie z wirusem. „Wiedzą” dzielił się również na Twitterze.

Podobno po decyzji Kaczyńskiego, Ziobro przyszedł do niego aby wytłumaczyć Kowalskiego. Mówił o tym, że jest on ozdrowieńcem i stąd jego decyzja. Prezes zmienił zdanie pod warunkiem, że wiceminister jednak się zaszczepi i przynajmniej na jakiś czas zniknie z mediów.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon
Źródłose

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
Kaczyński
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...