niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wściekły Kaczyński! Politycy zostaną ukarani. Decyzja została już podjęta

Wściekły Kaczyński! Politycy zostaną ukarani. Decyzja została już podjęta

Światło dzienne ujrzały nagrania polityków PiS z Wałbrzycha. Dlatego wściekły Kaczyński podjął decyzje, które ukazały się już oficjalnie. Jakie kary czekają na polityków za takie nieposłuszeństwo?

PiS rozwiązało struktury partyjne w Wałbrzychu. Panowie, których słyszymy na nagraniach z polityką mogą pożegnać się na dobre. Decyzją prezesa PiS nastąpiło rozwiązanie organizacji terenowej partii w mieście oraz wykluczenie wszystkich członków.

Wszystko wydarzyło się za sprawą nagrań, które Radosław Łaziński udostępnił lokalnej telewizji. Informacją podzielił się Krzysztof Sobolewski na Twitterze.Co stało się w Wałbrzychu?

Wszystko zaczęło się po wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wtedy właśnie mandat uzyskała Anna Zalewska, która pełniła władzę w lokalnych strukturach. Po jej wyjeździe do Brukseli, szefem został Michał Dworczyk. Ten jednak był zajęty obowiązkami w kancelarii premiera. Na swoje stanowisko wyznaczył przedstawiciela – Kamila Zielińskiego.

Wielu członków PiS ta decyzja się nie spodobała, postanowili napisać petycję do samego Jarosława Kaczyńskiego. W nagranych rozmowach słyszymy jak Janusz Czyż, który prywatnie jest ojczymem Kamila Zielińskiego oraz Bartłomiej Grzegorczyk, próbują nakłonić Radosława Łozińskiego do zmiany decyzji.

Rozmowa działaczy PiS:

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...