środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wrocławski kierowca wyrzucił pasażera z autobusu!

Wrocławski kierowca wyrzucił pasażera z autobusu!

Do zdarzenia doszło w autobusie linii 904. Kierowca zauważył, że jeden z pasażerów zakrywa nos i usta szalikiem, a nie maseczką. Wtedy postanowił zatrzymać autobus i wezwać policję.

Rozporządzenie, a rzeczywistość

Do zdarzenia doszło dzień po tym jak w życie weszło zarządzenie wydane przez premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Wcześniej można było nosić przyłbice, szaliki czy chusty na twarzy. Od pewnego momentu mogą to być tylko i wyłącznie maseczki.

Kierowca kierujący autobusem linii 904 zauważył, że jeden z jego pasażerów nie stosuje się do nowych zasad i nie ma na twarzy maseczki. Postanowił się zatrzymać i wyprosić mężczyznę. Kierowca postanowił wezwać policję.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Kraj absurdów

Wśród pasażerów jadących autobusem pojawiły się głosy sprzeciwu i oburzenia, ponieważ autobus zatrzymał się, a ludzie jadąc nim spieszyli się w różne miejsca. Patryk Załęczny, który jest rzecznikiem biura prasowego Urzędu Miejskiego we Wrocławiu broni kierowcy mówiąc, że jego zachowanie było zgodne z prawem.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!
Źródłoo2/YouTube

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
kierowca
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...