wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wrocław. Lekarz pedofil usypiał dzieci, a potem je wykorzystywał! Wszystko nagrał

Wrocław. Lekarz pedofil usypiał dzieci, a potem je wykorzystywał! Wszystko nagrał

Lekarz sadysta został znaleziony w jednym z hoteli po tym jak przedawkował narkotyki. Policjanci na jego telefonie znaleźli szokujące zdjęcia.Policja dostała powiadomienie od Roberta B., że z jego towarzyszem nie dzieje się dobrze. Panowie spędzili wspólnie wieczór oraz noc na zażywaniu narkotyków. Policja, która pojawiła się na miejscu stwierdziła zgon mężczyzny. W dalszym toku śledztwa w telefonie odkryto tajemnice wrocławskiego lekarza.

To, co w nim znaleźliśmy, jest nie do opowiedzenia. Widziałem w życiu wiele rzeczy, wiele okropieństw. Ale to była pornografia z wykorzystywaniem dzieci pięcio i sześcioletnich. Do tego sceny z sadystycznych orgii z udziałem dorosłych. W tym nagrania denata i towarzyszącemu go mężczyzny, którzy uprawiali seks wysmarowani własną krwią, której sobie wcześniej upuszczali, wszystko nagrywając telefonami – zdradza jeden z policjantów, cytowany przez „Gazetę Wyborczą”.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!


Po tym odkryciu zatrzymano również towarzysza zmarłego. Zostaną mu postawione zarzuty.

Wszyscy wiedzieli nikt nie powiedział

Okazało się, że współpracownicy zmarłego lekarza wiedzieli o jego uzależnieniu od narkotyków. Pracował bardzo dużo, ponieważ potrzebował pieniędzy. Potrafił wziąć 22 dyżury w miesiącu. Współpracownicy twierdzą jednak, że w pracy nigdy nie był pod wpływem substancji niedozwolonych, a to co robi po pracy to jego prywatna sprawa.

O uzależnieniu współpracownicy plotkowali, jednak nikt nie spodziewał się, że lekarz skrywa więcej tajemnic.

W toku śledztwa odkryto makabryczne zdjęcia oraz filmy, na których lekarz oraz jego kolega Robert B. gwałcą dzieci. Prawdopodobnie dzieci były odurzane oraz upuszczano im krew przed czynnościami seksulanymi.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
lekarz
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...