wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wojna o windę! Do akcji musiał wkroczyć negocjator

Wojna o windę! Do akcji musiał wkroczyć negocjator

Spór mieszkańców przybrał na sile, a wszystko przez windę. Efektem walki jest zamurowanie przejścia pomiędzy korytarzami.

Negocjator potrzebny od zaraz!

Spór mieszkańców jednego z Wrocławskich osiedli przybrał na sile . Trwał on od dłuższego czasu, jednak lokatorzy dopiero teraz powzięli poważne kroki. Efektem walki o korzystanie z windy, jest zamurowanie przejścia pomiędzy korytarzami. Dokonali tego lokatorzy klatki, w której zamontowany jest dźwig.

Do akcji musiał wkroczyć miejski negocjator. Lokatorzy ze wszystkich klatek korzystali z windy zamontowanej w pierwszej bramie. Dla jednych było to spore ułatwienie, dla innych uciążliwy hałas. Mieszkańcy mieli dość nieproszonych gości i zdecydowali się na zamurowanie przejścia.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Problem nie do rozwiązania?

Podstawowym argumentem jest fakt, iż mieszkańcy innych klatek nie ponoszą kosztów eksploatacyjnych. Tylko lokatorzy pierwszej bramy muszą płacić za konserwację oraz ewentualne naprawy dźwigu.

Dla wielu starszych i schorowanych osób z klatek nr 23 i 25 zamurowanie windy oznacza uwięzienie w domach. Dla innych zrobienie zakupów i wniesienie ich na górę będzie poważnym wyzwaniem.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
negocjator
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...