niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wojewódzki znowu przesadził?! "Chlejesz ostro"

Wojewódzki znowu przesadził?! „Chlejesz ostro”

Gościem najnowszego odcinka Kuby Wojewódzkiego okazał się dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski. Głównym tematem rozmowy obu panów, była działalność gościa Kuby. Nie zabrakło również drażliwych i nietaktownych tematów. „Powiedz szczerze, chlejesz ostro?”

Wojewódzki znowu przesadził
Źródło: Youtube/tvn.pl

Wojewódzki znowu przesadził?

Nieprzerwanie od kilku lat w programie „Kuba Wojewódzki”, panuje tendencja do osadzania gościa w ogniu nieprzyjemnych pytań i tematów. Showmen zawsze stara się przyciągać uwagę odbiorców głośnymi aferami, nawet jeśli to tylko plotki. Nie inaczej było tym razem.

Inwestycja Stanowskiego

Prowadzący płynnie przeszedł do tematu prywatnej działalności dziennikarza. Głównym obiektem zainteresowania Wojewódzkiego, okazał się Klub Towarzysko-Sportowy WESZŁO, którego założycielem jest Stanowskim.

Zainwestowałeś wiele lat temu w Klub Towarzysko-Sportowy WESZŁO. Najbardziej zastanawia mnie nazwa „Towarzyszko-Sportowy”, rozumiem, że tam chlejecie? – zapytał z przekąsem Wojewódki.

Dziennikarz z żartem potwierdził i przytaknął na pytanie showmena. Dodał również, że na każdym meczu drużyny „WESZŁO”, rozdawane są piwa i kiełbaski.

Oczywiście – odparł – mało tego, na każdym naszym meczu za darmo rozdajemy piwo kibicom (…) Naprawdę, zWojewódzki znowu przesadziła darmo jest piwo i kiełbaski – dodał.

NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.