Wojewódzki stanie przed sądem. „Dość bezkarności celebrytów”

2017

Kuba Wojewódzki (59 l.) znany jako gwiazda TVN, ale również ze swoich luksusowych i sportowych pojazdów. Niejednokrotnie gwiazdor chwalił się filmikami z jazdy super samochodami. Rok temu gwiazda TVN-u miała jechać z prędkością 250km/h. Aktywiści na czele Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze złożyli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Z ostatnich informacji jakie zostały podane, wiemy że sprawa trafiła do sądu. ,,Dość bezkarności celebrytów” – wykrzykują aktywiści.

Wojewódzki stanie przed sądem
instagram.com, kuba_wojewodzki_official
Staruszka straciła oszczędności i biżuterię. Uwierzyła oszustom, że wnuk miał wypadek

Wojewódzki stanie przed sądem

Zawiadomienie o przestępstwie jakiego miał się dopuścić Kuba Wojewódzki złożyło Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze. Gwiazda TVN-u pokazywał na Instagramie nagranie, na którym porusza się ze znaczną prędkością 250 km/h. W korespondencji zwrotnej funkcjonariusze poinformowali, iż sprawa została oddana do rozpatrzenia przez Sąd Rejonowy w Warszawie.

Wojewódzki stanie przed sądem
instagram.com, kuba_wojewodzki_official
Jerzy Urban nie żyje. Zmarł w wieku 89 lat

Złożone zawiadomienie


– [Kuba Wojewódzki] kierował pojazdem marki Ferrari, poruszał się trasą S79 w kierunku trasy S2 w prędkością 250 km/h, czym nie zastosował się do obowiązującego ograniczenia prędkości (110 km/h), przekraczając ją o 140 km/h – czytamy w zawiadomieniu.


Wojewódzki stanie przed sądem
instagram.com, kuba_wojewodzki_official
Ambasador Polski w Rosji zaniepokojony. "Trudna decyzja"

Aktywiści zdeterminowani

– Dość bezkarności celebrytów. Przyłączymy się do sprawy jako strona społeczna i zadbamy o argumenty dla sądu, Celebryci w Polsce nie mogą być nadzwyczajną kastą. Obywatel który chwali się łamaniem przepisów, i to w tak rażący sposób, musi ponieść konsekwencje. Będziemy przekonywać sąd do nie dawania Kubie taryfy ulgowej – przekazuje strona Miasto Jest Nasze.

Prezes PiS ośmieszony. ,,Każdy może mieć swoje zdanie"

Ostre słowa prezesa stowarzyszenia

Zaraz po wrzuceniu filmiku przez Wojewódzkiego prezes stowarzyszenia Miasto Jest Nasze, Jan Mencwel nazwał gwiazdę „patocelebrytą”. – Przyzwolenie na bandytyzm kosztuje nas tysiące żyć rocznie! Za to powinna być grzywna proporcjonalna do zarobków i konfiskata samochodu – straszy Mencwel.

PiS domaga się ogromnych pieniędzy. Niemcy muszą oddać ponad 6 bilionów złotych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here