wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wiemy już jak będą wyglądały obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej. Wiele osób może...

Wiemy już jak będą wyglądały obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej. Wiele osób może się zdenerwować!

Wielu z nas zastanawiało się jak będą wyglądały obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej. Już teraz wiadomo jak to wszystko się odbędzie. Wiele osób nie będzie zadowolonych.

Lockdown do 9 kwietnia!

Wiele osób doszukuje się powiązania między lockdownem, który ma trwać do 9 kwietnia, a rocznicą katastrofy smoleńskiej 10 kwietnia. Teorie mówią o tym, że chodzi o to, aby obchody mogły się legalnie odbyć, a później wszystko znowu zostanie zamknięte.

Michał Dworczyk, który jest odpowiedzialny za Narodowy Program Szczepień został zapytany o obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej. Odpowiedział, że póki co nie przewiduje się ich odwołania. Przy okazji uchylił rąbek tajemnicy jak będą one wyglądały.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Czego możemy się spodziewać?

Michał Dworczyk zdradził, że obchody odbędą się na sto procent i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Dodał, że prawdopodobnie wszystko będzie objęte przepisami sanitarnymi.

W zeszłym roku pomimo twardego lockdownu obchody również się odbyły. Obowiązywał wtedy zakaz wychodzenia z domu bez ważnej potrzeby, a także zakaz zgromadzeń. Mimo to Mateusz Morawiecki, Jarosław Kaczyński, Elżbieta Witek oraz członkowie Rady Ministrów wzięli udział w uroczystościach.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoSE/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
obchody
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...