niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy! To było do przewidzenia

Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy! To było do przewidzenia

Córka prezydenta Andrzeja Dudy podjęła ważne decyzje i chce zmienić coś w swoim życiu. Jej droga do kariery i sukcesu jest dużo łatwiejsza, niż jej kolegów ze studiów. Nie każdego tata jest prezydentem Polski.

Zmiany…

Kinga Duda podjęła decyzje, że chce się usamodzielnić i zmienić coś w swojej karierze zawodowej. Zrezygnowała ze stanowiska społecznego doradcy swojego ojca. Informację można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej kancelarii prezydenta.

Jako osoba dość młoda jej obowiązkiem były sprawy osób młodszych oraz młodzieży. Brała udział w organizacji spotkań w ramach akcji „Młodzi w Pałacu”. W sieci jest pełno zdjęć, na których widać, że córka prezydenta chętnie w nich uczestniczyła. Były one przeznaczone dla młodzieży, aby porozmawiać o problemach młodzieży i wspólnie je rozwiązać.Polityka czy prawo?

Kinga Duda jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law. Po studiach pięła się po szczeblach kariery. Udało jej się zdobyć praktykę w kancelarii w Londynie.

Przez jakiś czas wspierała swojego ojca, jako doradca społeczny. Widać jednak, że nie do końca czuła się w tej roli dobrze. Jej opinia różni się od tej, którą mają politycy partii rządzącej co nie raz wywołało zgrzyty. Postanowiła pójść własną drogą, z pewnością doświadczenie, które zdobyła przyda jej się w przyszłości.


Źródłose.pl

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...