niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy! To było do przewidzenia

Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy! To było do przewidzenia

Córka prezydenta Andrzeja Dudy podjęła ważne decyzje i chce zmienić coś w swoim życiu. Jej droga do kariery i sukcesu jest dużo łatwiejsza, niż jej kolegów ze studiów. Nie każdego tata jest prezydentem Polski.

Zmiany…

Kinga Duda podjęła decyzje, że chce się usamodzielnić i zmienić coś w swojej karierze zawodowej. Zrezygnowała ze stanowiska społecznego doradcy swojego ojca. Informację można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej kancelarii prezydenta.

Jako osoba dość młoda jej obowiązkiem były sprawy osób młodszych oraz młodzieży. Brała udział w organizacji spotkań w ramach akcji „Młodzi w Pałacu”. W sieci jest pełno zdjęć, na których widać, że córka prezydenta chętnie w nich uczestniczyła. Były one przeznaczone dla młodzieży, aby porozmawiać o problemach młodzieży i wspólnie je rozwiązać.

Kuzyn Kaczyńskiego opowiedział o jego tajemniczym hobby!

Polityka czy prawo?

Kinga Duda jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law. Po studiach pięła się po szczeblach kariery. Udało jej się zdobyć praktykę w kancelarii w Londynie.

Przez jakiś czas wspierała swojego ojca, jako doradca społeczny. Widać jednak, że nie do końca czuła się w tej roli dobrze. Jej opinia różni się od tej, którą mają politycy partii rządzącej co nie raz wywołało zgrzyty. Postanowiła pójść własną drogą, z pewnością doświadczenie, które zdobyła przyda jej się w przyszłości.

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!
Źródłose.pl

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
zmiany
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...