poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wielkie kłamstwo TVP wyszło na jaw! Polacy są przerażeni

Wielkie kłamstwo TVP wyszło na jaw! Polacy są przerażeni

Nierzadko TVP podaje nieprawdziwe i wyssana z palca informacje. Wczoraj również było podobnie. Telewizja Polska w ,,Wiadomościach” podała fałszywe dane dotyczące szczepień na COVID-19.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Kłamstwo TVP

Telewizja Polska w niedzielne wydanie ,,Wiadomości” podała raport dotyczący koronawirusa. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że TVP wspomniało, iż zaszczepionych jest już ponad 5 milionów Polaków. Oczywiście to nie jest prawda. W rzeczywistości jest to niespełna 3,3 miliony osób. Do dzisiaj wykonano 5 077 928 szczepień, ale w tej liczbie znajdują się osoby, które dostały już drugą dawkę preparatu przeciw zakażeniu koronawirusem.

W Polsce akcję szczepień ograniczają dostawy preparatów mniejsze, niż początkowo deklarowali producenci, ale i tak udało się już zaszczepić ponad 5 mln osób – powiedział lektor Telewizji Polskiej podczas ,,Wiadomości”

Robi się coraz gorzej

Trzecia fala coraz szybciej nabiera rozpędu i nie wiadomo jakie będą tego konsekwencje. Tylko dzisiaj zanotowano 16 741 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Z nowego raportu wynika, że 26 075 chorych na COVID-19 przebywa w szpitalach, z czego 2 512 z nich jest podłączonych do respiratorów. Lekarze i władze ostrzegają, że jeśli tendencja będzie wzrostowa to całej Polsce grozi całkowity lockdown.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon
  • Więcej na temat
  • TVP

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
TVP
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...