wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wiceprezes Orlenu też dostał zniżkę na apartament!

Wiceprezes Orlenu też dostał zniżkę na apartament!

Prezes Orlenu dostał prawie milionową zniżkę na apartament w Warszawie. Okazuje się, że nie był jedyną osobą, która mogła liczyć na ten przywilej. Jego sąsiadem jest… wiceprezes Orlenu.

Kolejna postać Orlenu pod lupą

Adam Burak jest wiceprezesem Orlenu, który również kupił apartament w niższej cenie. Okazuje się, że Obajtek wspiera nie tylko swoją rodzinę, znajomych i byłych współpracowników. Obecni również mogą liczyć, że coś im skapnie.

Szef PKN Orlen wraz z partnerką Pauliną Salą kupili 187-metrowy apartament z dużym przeszklonym ogrodem zimowym i widokiem na Warszawę. Zapłacili za niego 1,3 mln zł, czyli około 6,9 tys. za m kw. Według „Gazety Wyborczej” mieszkanie powinno kosztować o około milion więcej.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Obajtek i spółka

Według ustaleń Onetu, mieszkanie w apartamentowcu na Bemowie udało się kupić również Adamowi Burakowi. Menadżer na przełomie 2018 i 2019 roku nabył tam 115-metrowy apartament, który posiada dwie łazienki, oddzielną kuchnię, jadalnie, garderobę, pralnię oraz cztery pokoje.

Z informacji podanych przez portal obaj panowie sąsiadują ze sobą. Nikt nie wie ile wiceszef Orlenu zapłacił za nieruchomość, jednak z informacji zawartych w księdze wieczystej kwota również jest mocno zaniżona. Jako wierzyciela hipotecznego nie wpisano banku, a bezpośrednio Profbud, czyli dewelopera, który zbudował osiedle.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
prezes
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...