wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kobieta czuła, że dzieje się coś złego! Wezwała policję do mieszkania rodziców!

Kobieta czuła, że dzieje się coś złego! Wezwała policję do mieszkania rodziców!

Zaniepokojona kobieta zawiadomiła służby ratunkowe, ponieważ nie mogła skontaktować się ze swoimi rodzicami. Czuła, że mogło dojść do tragedii. Nie spodziewała się najgorszego.

Kobieta kontaktowała się ze swoimi rodzicami codziennie lub przynajmniej kilka razy w tygodni, aby dowiedzieć się czy wszystko u nich dobrze. Starsi ludzie zawsze odbierali i informowali ją czy nic się nie dzieje.

Tego dnia córka nie mogła skontaktować się z rodzicami. Bardzo długo próbowała się do nich dodzwonić, jednak bez skutku. Nikt nie odbierał, ani nie oddzwaniał przez długi czas. Kobieta przeczuwała, że coś mogło stać się jej bliskim.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Obawy stały się prawdą

Po dłuższej chwili braku kontaktu kobieta postanowiła poprosić służby ratunkowe o pomoc. Zadzwoniła pod numer alarmowy, aby poprosić o pomoc.

Policja nie zlekceważyła jej zawiadomienia. Na miejscu pojawiły się straż oraz policjanci. Akcja przebiegła szybko. Po wywarzeniu drzwi służby zobaczyły martwego mężczyznę oraz kobietę, które była bliska śmierci.

Od razu udzielono jej pomocy i przewieziono do szpitala. Policja nie wszczęła śledztwa, ponieważ wszystkie przesłanki wskazują na brak udziału osób trzecich.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoOnet

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
kobieta
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...