poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kobieta czuła, że dzieje się coś złego! Wezwała policję do mieszkania rodziców!

Kobieta czuła, że dzieje się coś złego! Wezwała policję do mieszkania rodziców!


Zaniepokojona kobieta zawiadomiła służby ratunkowe, ponieważ nie mogła skontaktować się ze swoimi rodzicami. Czuła, że mogło dojść do tragedii. Nie spodziewała się najgorszego.

Kobieta kontaktowała się ze swoimi rodzicami codziennie lub przynajmniej kilka razy w tygodni, aby dowiedzieć się czy wszystko u nich dobrze. Starsi ludzie zawsze odbierali i informowali ją czy nic się nie dzieje.

Tego dnia córka nie mogła skontaktować się z rodzicami. Bardzo długo próbowała się do nich dodzwonić, jednak bez skutku. Nikt nie odbierał, ani nie oddzwaniał przez długi czas. Kobieta przeczuwała, że coś mogło stać się jej bliskim.

Nie żyje znany profesor

Obawy stały się prawdą

Po dłuższej chwili braku kontaktu kobieta postanowiła poprosić służby ratunkowe o pomoc. Zadzwoniła pod numer alarmowy, aby poprosić o pomoc.

Policja nie zlekceważyła jej zawiadomienia. Na miejscu pojawiły się straż oraz policjanci. Akcja przebiegła szybko. Po wywarzeniu drzwi służby zobaczyły martwego mężczyznę oraz kobietę, które była bliska śmierci.

Od razu udzielono jej pomocy i przewieziono do szpitala. Policja nie wszczęła śledztwa, ponieważ wszystkie przesłanki wskazują na brak udziału osób trzecich.

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych
ŹródłoOnet

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
kobieta
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...