wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Waszczykowski się nie popisał! Porównał homoseksualistów do kiboli

Waszczykowski się nie popisał! Porównał homoseksualistów do kiboli

Jakiś czas temu informowaliśmy o ataku nożownika na mężczyznę homoseksualnego, który trzymał swojego partnera za rękę. Dzisiaj europoseł Witold Waszczykowski w rozmowie z Radiem Zet porównał tę sytuację do porachunków między kibolami.

Atak nożownika w Warszawie

Dwóch mężczyzn spacerowało po jednej z warszawskich dzielnic trzymając się za ręce. Nie spodobało się to mijającemu ich pieszemu. Najpierw zaczął krzyczeć w ich stronę, aby nie trzymali się za ręce bo mogą to zobaczyć dzieci. Później drugi raz zaatakował parę. Wtedy wywiązał się między nimi, a napastnikiem krótki dialog. Odchodząc mężczyzna ugodził Vitalya w plecy.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nieodpowiednio dobrane słowa

W dzisiejszej rozmowie w „Gościu Radia Zet” pojawił się europoseł Witold Waszczykowski. Mężczyzna odniósł się między innymi do ataku, który miał miejsce kilka dni temu. Stwierdził również, że w Polsce nie dyskryminacji osób LGBT. W Parlamencie Europejskim będzie poddana pod głosowanie rezolucja w sprawie ustanowienia Unii Europejskiej „strefą wolności LGBTIQ”. Europoseł został o to zapytany. W odpowiedzi wyraził swój sprzeciw.

To ideologia, która nie domaga się równouprawnienia, bo to równouprawnienie w Polsce istnieje. Nie ma żadnych przepisów, które ograniczałyby prawa tych ludzi. Natomiast ich ideologia domaga się afirmacji i przywilejów. Nie ma na to zgody. – mówił Waszczykowski w porannej rozmowie.

Prowadząca rozmowę Beata Lubecka zapytała również co sądzi o ataku nożownika na parę homoseksualną. „Jeśli w Łodzi chłopak z szalikiem Widzewa pojedzie na Polesie, które jest bastionem zwolenników ŁKS, też może mu się stać krzywda” – odpowiedział rozmówca.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Waszczykowski
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...