Wałęsa w szpitalu. Konieczna hospitalizacja

6647

Były prezydent Polski na swoich mediach społecznościowych poinformował, że jest hospitalizowany. Na Facebooku opublikował swoje zdjęcie ze szpitalnego łózka.

Staruszka straciła oszczędności i biżuterię. Uwierzyła oszustom, że wnuk miał wypadek

Wałęsa w szpitalu

Lech Wałęsa w niedzielę po południu opublikował zdjęcie ze szpitala na swoich mediach społecznościowych. Były prezydent dodał: „Bywa i tak”. Zięć Lecha Wałęsy zabrał głos w sprawie hospitalizacji teścia. Lech Artur Wałęsa w rozmowie z o2.pl wyznał: „Nastąpiło omdlenie, jednak na ten moment wraz z żoną nie mamy większych informacji o jego stanie zdrowia”.


Przygotowania w Polsce do wybuchu elektrowni atomowej na Ukrainie. Zapasy jodku potasu już dotarły

Poseł Jerzy Borowczak w rozmowie dla portalu gazeta.pl uspokaja mówiąc: „Dzwonił do mnie jakieś pół godziny temu i normalnie rozmawialiśmy, umówiliśmy się na wtorek. Wiem, że miał mieć rutynowe badania w czwartek lub piątek, ale mówił, że jest w szpitalu dzisiaj” – przekazuje cytowany w serwisie Borowczak.


Putin przyznaje się do błędu. Kreml zaskoczony

Lech Wałęsa w ubiegłym roku również trafił do szpitala. Powodem hospitalizacji była tzw. stopa cukrzycowa. W tamtym czasie były prezydent w mediach społecznościowych również zamieścił zdjęcie, którym przeraził Polaków. Bowiem na opublikowanej fotografii można było zobaczyć stopę Wałęsy, która na tamten moment kwalifikowała się do amputacji. Na szczęcie lekarzom udało się zapobiec operacji.

Szef rosyjskiej ambasady wydalony z kraju. Ma pięć dni na opuszczenie kraju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here