niedziela, 9 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska W Malinowym Zdroju... Krystyna Pawłowicz wyjechała na urlop chociaż obostrzenia nadal obowiązują

W Malinowym Zdroju… Krystyna Pawłowicz wyjechała na urlop chociaż obostrzenia nadal obowiązują

Obostrzenia i zakaz przyjmowania gości w hotelach obowiązuje do 14 lutego. Jednak dla Krystyny Pawłowicz przepisy nie są ważne i spędza właśnie urlop w hotelu ze SPA.

Zakaz do 14 lutego

Do połowy lutego obowiązuje zakaz przyjmowania gości w hotelach są trzy wyjątki, w takich miejscach mogą przebywać służby wojskowe, medycy lub pacjenci szpitali specjalistycznych.

Okazało się jednak, że Sędzia Trybunału Konstytucyjnego potrzebowała urlopu oraz relaksu wcześniej. W Malinowym Zdroju, gdzie przebywa Krystyna Pawłowicz wybuchł pożar. Gdyby nie on zapewne nigdy nie dowiedzielibyśmy się o jej wyjeździe.

Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Inni goście o Pawłowicz

„Echo Dnia” poinformowało, że po byłą posłankę przyjechał samochód Służb Ochrony Państwa i kobieta szybko wyjechała. Okazał się, że nie jest to prawdą. Jeden z czytelników Onet.pl napisał do redakcji z wyjaśnieniem, że widuje panią Pawłowicz na korytarzu hotelu.

Przebywam w Hotelu Malinowy Zdrój. Panią posłankę Krystynę Pawłowicz spotykam regularnie od środy w korytarzach i widzę ją na zabiegach.

Informacje zawarte w Waszej informacji o tym, że wyjechała z hotelu, nie są prawdziwe. Dziś w niedzielę ok. godz. 13.30 widziałem ją w lobby hotelu w towarzystwie dwóch ochroniarzy, którzy cały czas mieszkają w pokoju, który znajduje się na wprost drzwi do pokoju zamieszkałego przez Krystynę Pawłowicz. Ma stałą ochronę podczas pobytu tutaj.

Panowie z ochrony są bardzo mili i dyskretni, lecz trudno nie zauważyć, że zabezpieczają tu wygodę i święty spokój Pani Pawłowicz. Tak więc można przypuszczać, że Sędzia Trybunału Konstytucyjnego ma stałą ochronę państwa, która towarzyszy jej również podczas prywatnego pobytu w dość drogim SPA.

Ok. 14.00 jeden z ochroniarzy był w bufecie, w którym serwowane są obiady, więc p. Pawłowicz dalej tu przebywa.

Mężczyzna znęcał się nad swoją 92-letnią matką!

Wyjaśnienie

W hotelu Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju doszło tylko do awarii technicznej w odległym skrzydle budynku, z powodu której doszło do zadymienia. Informacje o pożarze są kłamstwem. Mocno podkreślam, że przebywam w hotelu Malinowy Zdrój na pobycie leczniczym. Jestem tutaj gościem i korzystam z tego miejsca z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Nawet nie wiem, ilu jest tutaj gości, ponieważ nie jest ich jeszcze zbyt wielu – mówiła Pawłowicz w wypowiedzi dla PAP.

Strażacy zapytani o zdarzenie odpowiedzieli, że z pewnością był to pożar, choć faktycznie dymu było dużo więcej niż ognia.

Na stronie luksusowego SPA widnieje informacja, że przyjazd jest możliwy tylko po konsultacji z lekarzem lub fizjoterapeutą. Konsultacja ta na miejscu kosztuje 50 zł i trzeba codziennie chodzić na minimum jeden zabieg.

Pawłowicz
Informacje ze strony internetowej malinowehotele.pl
Znany aktor, a zarazem kandydat PiS do Sejmu jest gwałcicielem?!

Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Na warszawskim Gocławiu dzisiaj (7 maja doszło) do strzelaniny. W pralni w okolicach skrzyżowania ul. Bora-Komorowskiego z ul. Umińskiego miała miejsce awantura....

Były radny klubu PiS zatrzymany za molestowanie!

Wojciech D., który niegdyś został wybrany z ramienia PiS na radnego został aresztowany. Członek zarządu powiatu miechowskiego i były zastępca komendanta policji...

Młoda aktorka żegna się z przyjacielem! Dziewczyna jest zrozpaczona!

Zmarł młody twórca internetowy Jakub Łozicki pseudonim "Fisza". Młoda aktorka Julia Wróblewska żegna przyjaciela wzruszającym wpisem. Nie żyje...

Uczennica gimnazjum postrzeliła trzy osoby w szkole! ,,To był najgorszy koszmar”

Uczennica gimnazjum postrzeliła swoich rówieśników i nauczycielkę. ,,To był najgorszy koszmar''. Nikt się nie spodziewał takiego zachowania nastolatki w Stanach Zjednoczonych.

Mężczyzna znęcał się nad swoją 92-letnią matką!

64-letni mężczyzna z wielkopolski znęcał się nad swoją 92-letnią matką. Od kilku miesięcy regularnie bił ją i wyzywał. Teraz za to odpowie....

Ida Nowakowska zdradziła jak długo walczyła, aby zostać mamą!

Ida Nowakowska już niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Gwiazda TVP zdradziła, że o ciążę starała się bardzo długo, a droga do szczęścia...
Pawłowicz
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!