piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska W Malinowym Zdroju... Krystyna Pawłowicz wyjechała na urlop chociaż obostrzenia nadal obowiązują

W Malinowym Zdroju… Krystyna Pawłowicz wyjechała na urlop chociaż obostrzenia nadal obowiązują

Obostrzenia i zakaz przyjmowania gości w hotelach obowiązuje do 14 lutego. Jednak dla Krystyny Pawłowicz przepisy nie są ważne i spędza właśnie urlop w hotelu ze SPA.

Zakaz do 14 lutego

Do połowy lutego obowiązuje zakaz przyjmowania gości w hotelach są trzy wyjątki, w takich miejscach mogą przebywać służby wojskowe, medycy lub pacjenci szpitali specjalistycznych.

Okazało się jednak, że Sędzia Trybunału Konstytucyjnego potrzebowała urlopu oraz relaksu wcześniej. W Malinowym Zdroju, gdzie przebywa Krystyna Pawłowicz wybuchł pożar. Gdyby nie on zapewne nigdy nie dowiedzielibyśmy się o jej wyjeździe.

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Inni goście o Pawłowicz

„Echo Dnia” poinformowało, że po byłą posłankę przyjechał samochód Służb Ochrony Państwa i kobieta szybko wyjechała. Okazał się, że nie jest to prawdą. Jeden z czytelników Onet.pl napisał do redakcji z wyjaśnieniem, że widuje panią Pawłowicz na korytarzu hotelu.

Przebywam w Hotelu Malinowy Zdrój. Panią posłankę Krystynę Pawłowicz spotykam regularnie od środy w korytarzach i widzę ją na zabiegach.

Informacje zawarte w Waszej informacji o tym, że wyjechała z hotelu, nie są prawdziwe. Dziś w niedzielę ok. godz. 13.30 widziałem ją w lobby hotelu w towarzystwie dwóch ochroniarzy, którzy cały czas mieszkają w pokoju, który znajduje się na wprost drzwi do pokoju zamieszkałego przez Krystynę Pawłowicz. Ma stałą ochronę podczas pobytu tutaj.

Panowie z ochrony są bardzo mili i dyskretni, lecz trudno nie zauważyć, że zabezpieczają tu wygodę i święty spokój Pani Pawłowicz. Tak więc można przypuszczać, że Sędzia Trybunału Konstytucyjnego ma stałą ochronę państwa, która towarzyszy jej również podczas prywatnego pobytu w dość drogim SPA.

Ok. 14.00 jeden z ochroniarzy był w bufecie, w którym serwowane są obiady, więc p. Pawłowicz dalej tu przebywa.

"Podatek od mediów" wejdzie w życie? Kaczyński nie odpuszcza!

Wyjaśnienie

W hotelu Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju doszło tylko do awarii technicznej w odległym skrzydle budynku, z powodu której doszło do zadymienia. Informacje o pożarze są kłamstwem. Mocno podkreślam, że przebywam w hotelu Malinowy Zdrój na pobycie leczniczym. Jestem tutaj gościem i korzystam z tego miejsca z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Nawet nie wiem, ilu jest tutaj gości, ponieważ nie jest ich jeszcze zbyt wielu – mówiła Pawłowicz w wypowiedzi dla PAP.

Strażacy zapytani o zdarzenie odpowiedzieli, że z pewnością był to pożar, choć faktycznie dymu było dużo więcej niż ognia.

Na stronie luksusowego SPA widnieje informacja, że przyjazd jest możliwy tylko po konsultacji z lekarzem lub fizjoterapeutą. Konsultacja ta na miejscu kosztuje 50 zł i trzeba codziennie chodzić na minimum jeden zabieg.

Pawłowicz
Informacje ze strony internetowej malinowehotele.pl
Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii