Witold Paszt nagle zniknął z „The Voice Senior”. Jego córka wyjaśnia

215

Ze względu na swój stan zdrowia, Witold Paszt nie mógł uczestniczyć w finale programu ,,The Voice Senior”. Sam wokalista zdradził niewiele na temat swojego samopoczucia, jednak więcej szczegółów dodała jego córka.

Ostrzeżenia dla Polaków. Alert pierwszego stopnia

W czasie finału ,,The Voice Senior” zabrakło jednego z jurorów

Na sobotnim finale ,,The Voice Senior” zabrakło niestety Witolda Paszta. Na kilka godzin przed emisją programu opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie. ,,Moi kochani, nie będzie mnie dziś wieczorem na ogłoszeniu wyników głosowania. Dochodzę do siebie w domku po chorobie” – napisał. Artysta zapewnił, że będzie śledził wyniki finału z własnego domu. ,,Możecie już czuć się wygrani, bo zrobiliście pierwszy krok do spełnienia swoich marzeń! Gratuluję wam odwagi i pięknych wykonań, ale przede wszystkim życzę wam, aby był to dopiero początek tej muzycznej przygody. A to fantastyczna przygoda, wierzcie mi na słowo”.


Staruszka straciła oszczędności i biżuterię. Uwierzyła oszustom, że wnuk miał wypadek

Natalia Paszt zabrała głos w sprawie stanu zdrowia swojego ojca

W sprawie stanu zdrowia ojca głos zabrała jego córka, Natalia Paszt. Zapewniła, że wokalista czuje się coraz lepiej i powoli wraca do zdrowia. ,,Mogę jedynie powiedzieć, że tata daje sobie czas na odpoczynek po kilku intensywnych miesiącach pracy i na rekonwalescencję po chorobie do końca marca. Potem planuje wziąć się ostro do pracy”- zdradziła.


Możemy się spodziewać ataków w Polsce. Analityk PISM ostrzega

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here