środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska W centrum miasta znaleziono ciało mężczyzny!

W centrum miasta znaleziono ciało mężczyzny!

Poranek w Iławie nie należał do najłatwiejszych. W centrum miasta oczy wszystkich przechodniów były skierowane w stronę jeziora. Po tafli pływało ciało mężczyzny.

Ciało w jeziorze

Dzisiaj rano w Iławie na tafli jeziora unosiło się ciało mężczyzny. Przechodnie, którzy akurat tamtędy szli do pracy wezwali odpowiednie służby. Na miejscu pojawiła się policja oraz prokurator.

Zwłoki dryfowały po wodzie Małego Jeziorka. Ciało znajdowało się pół metra od brzegu niedaleko Galerii Jeziorak i ulicy Królowej Jadwigi. Na miejsce wezwano policję oraz straż pożarną, która pomogła wyłowić zwłoki na brzeg.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Nie było szans na pomoc

Początkowo służby ratunkowe miały nadzieję, że uda się pomóc mężczyźnie. Szybko jednak okazało się, że zwłoki przebywały w wodzie za długo. Przybyły na miejsce lekarz jedyne co mógł zrobić to stwierdzić zgon.

Cały czas trwa ustalanie tożsamości zmarłego. Wiadomo już, że jest on w średnim wieku, około 40 lat.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
ciało
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...