Ostrzeżenie dla Polaków! Będzie wojna i zabici medycy

2736

To przerażające co czeka Polskę w przyszłości. Jasnowidz Wojciech Glanc przekazał mroczną wizję na najbliższy czas dla naszego kraju.

Będzie wojna
youtube.com/ Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc
Przygotowania w Polsce do wybuchu elektrowni atomowej na Ukrainie. Zapasy jodku potasu już dotarły

Ostrzeżenie dla Polaków

Znany jasnowidz Wojciech Glanc przekazał Polakom mroczną wizję przyszłości: ,,Widzę obraz Polski i tak jakby w środku było serce, ale jakieś takie coraz bardziej zaciskające się Jakby to był atak serca. Mam jakieś odczucie, że w tym celu wprowadzenia wojny domowej, gdzieś w centrum przebite serce.”


Będzie wojna
youtube.com/ Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc
Ambasador Polski w Rosji zaniepokojony. "Trudna decyzja"

Mroczna wizja

To przerażające co przekazuje jasnowidz: ,,Pojawia mi się obraz brygad antyterrorystycznych na ulicach, w okolicach Sejmu, w okolicach TVN, w przypadku TVN ja to widzę wręcz w charakterze oblężenia można powiedzieć, że ta stacja jest obecnie przez faszystów oblężona, bo chodzi o to, żeby ją uciszyć. Ludzie z karabinami, w maskach, wokół Sejmu, wokół Pałacu Prezydenckiego. Mam wrażenie jakiejś dziwnej akcji, bardzo groźnej, jakiejś dziwnej akcji prowokacyjnej.”


Ostrzeżenia dla Polaków. Alert pierwszego stopnia


Będzie wojna i wojsko na ulicach

Wojciech Glanc uważa, że na ulicach pojawi się wojsko: ,,Moim zdaniem tu chodzi o wprowadzenie wojska na ulice. Słyszę potężny huk, ogromny huk w centrum Polski. Jakaś akcja, jakieś wydarzenie, które będzie rodzajem wykręconej do góry nogami prowokacji. Bo chodzi nie o wojnę z Ukrainą czy Białorusią, ale wojną tu, w środku. Zabici medycy, powybijane szyby, dużo rozbitego szkła”

Mężczyzna próbował okraść sklep. Pomagały mu jego dzieci w wieku 9 i 11 lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here