niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Utopiła swoje malutkie dzieci! Uniknie więzienia!

Utopiła swoje malutkie dzieci! Uniknie więzienia!

Kobieta zabiła swoje dwumiesięczne dzieci. Utopiła je w wanience. Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz – Południe chce, aby Stella F. trafiła do szpitala psychiatrycznego, zamiast do więzienia.

Nikt się tego nie spodziewał

23 grudnia 2019 roku Stella F. urodziła bliźnięta. Można powiedzieć, że miała wszystko – kochającego męża, córeczkę, a przede wszystkim szczęśliwe życie. Okazało się, że to nie dawało jej tego co inni uważają za największą radość.

Do czasu urodzenia dzieci była bardzo szczęśliwa, korzystała z życia i nic nie wskazywało na to, że z zimną krwią jest w stanie zabić swoje dzieci. Okazało się, że po urodzeniu Szczepana i Wincentego bo tak mieli na imię chłopcy, popadła w depresję poporodową, z którą nie mogła sobie poradzić.Niepoczytalność

10 lutego 2020 roku kobieta utopiła swoje dzieci w wannie. Przyznała się do winy, dlatego nie było wątpliwości czy był to przypadek. Po kilku miesiącach obserwacji biegli psychiatrzy uznali, że Stella F. jest chora. Specjaliści uznali, że nie wiedziała co robi i jest niepoczytalna.

Okazało się, że jest ona niebezpieczna i jest zdolna do czynienia zła dalej. Jednak okazuje się, że jest na tyle niepoczytalna, że nie nadaje się do tego aby spędzić swoje życie w więzieniu.

Długo wyczekiwany spokój

Mąż kobiety zdawał sobie sprawę z tego, że żona nie radzi sobie po porodzie. Wykorzystał cały urlop, aby spędzić z nią czas, odciążyć ją, a także kontrolować czy nie dzieje się nic złego. Wygląda na to, że czekała ona tylko na to, aż mężczyzna będzie musiał wrócić do pracy.

Kobieta otworzyła wino i popiła nim dużą ilość tabletek. Chciała zakończyć nie tylko życie swoich dzieci, ale także swoje. Mąż, który nie mógł dodzwonić się do swojej żony, poprosił sąsiadkę o sprawdzenie czy wszystko w porządku. Od razu wezwała pogotowie. Na ratunek dla dzieci było za późno, po godzinnej reanimacji dzieci zmarły. Kobieta po płukaniu żołądka przeżyła.

Źródłose.pl

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...