sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Utopiła swoje malutkie dzieci! Uniknie więzienia!

Utopiła swoje malutkie dzieci! Uniknie więzienia!


Kobieta zabiła swoje dwumiesięczne dzieci. Utopiła je w wanience. Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz – Południe chce, aby Stella F. trafiła do szpitala psychiatrycznego, zamiast do więzienia.

Nikt się tego nie spodziewał

23 grudnia 2019 roku Stella F. urodziła bliźnięta. Można powiedzieć, że miała wszystko – kochającego męża, córeczkę, a przede wszystkim szczęśliwe życie. Okazało się, że to nie dawało jej tego co inni uważają za największą radość.

Do czasu urodzenia dzieci była bardzo szczęśliwa, korzystała z życia i nic nie wskazywało na to, że z zimną krwią jest w stanie zabić swoje dzieci. Okazało się, że po urodzeniu Szczepana i Wincentego bo tak mieli na imię chłopcy, popadła w depresję poporodową, z którą nie mogła sobie poradzić.

Michał Milowicz w żałobie! Zmarła mu najbliższa osoba

Niepoczytalność

10 lutego 2020 roku kobieta utopiła swoje dzieci w wannie. Przyznała się do winy, dlatego nie było wątpliwości czy był to przypadek. Po kilku miesiącach obserwacji biegli psychiatrzy uznali, że Stella F. jest chora. Specjaliści uznali, że nie wiedziała co robi i jest niepoczytalna.

Okazało się, że jest ona niebezpieczna i jest zdolna do czynienia zła dalej. Jednak okazuje się, że jest na tyle niepoczytalna, że nie nadaje się do tego aby spędzić swoje życie w więzieniu.

Ogromne zmiany w prawie od dzisiaj! Andrzej Duda podpisał

Długo wyczekiwany spokój

Mąż kobiety zdawał sobie sprawę z tego, że żona nie radzi sobie po porodzie. Wykorzystał cały urlop, aby spędzić z nią czas, odciążyć ją, a także kontrolować czy nie dzieje się nic złego. Wygląda na to, że czekała ona tylko na to, aż mężczyzna będzie musiał wrócić do pracy.

Kobieta otworzyła wino i popiła nim dużą ilość tabletek. Chciała zakończyć nie tylko życie swoich dzieci, ale także swoje. Mąż, który nie mógł dodzwonić się do swojej żony, poprosił sąsiadkę o sprawdzenie czy wszystko w porządku. Od razu wezwała pogotowie. Na ratunek dla dzieci było za późno, po godzinnej reanimacji dzieci zmarły. Kobieta po płukaniu żołądka przeżyła.

Braun zabije Niedzielskiego? ,,Będzie pan wisiał''
Źródłose.pl

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...