wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Utopiła swoje malutkie dzieci! Uniknie więzienia!

Utopiła swoje malutkie dzieci! Uniknie więzienia!

Kobieta zabiła swoje dwumiesięczne dzieci. Utopiła je w wanience. Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz – Południe chce, aby Stella F. trafiła do szpitala psychiatrycznego, zamiast do więzienia.

Nikt się tego nie spodziewał

23 grudnia 2019 roku Stella F. urodziła bliźnięta. Można powiedzieć, że miała wszystko – kochającego męża, córeczkę, a przede wszystkim szczęśliwe życie. Okazało się, że to nie dawało jej tego co inni uważają za największą radość.

Do czasu urodzenia dzieci była bardzo szczęśliwa, korzystała z życia i nic nie wskazywało na to, że z zimną krwią jest w stanie zabić swoje dzieci. Okazało się, że po urodzeniu Szczepana i Wincentego bo tak mieli na imię chłopcy, popadła w depresję poporodową, z którą nie mogła sobie poradzić.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Niepoczytalność

10 lutego 2020 roku kobieta utopiła swoje dzieci w wannie. Przyznała się do winy, dlatego nie było wątpliwości czy był to przypadek. Po kilku miesiącach obserwacji biegli psychiatrzy uznali, że Stella F. jest chora. Specjaliści uznali, że nie wiedziała co robi i jest niepoczytalna.

Okazało się, że jest ona niebezpieczna i jest zdolna do czynienia zła dalej. Jednak okazuje się, że jest na tyle niepoczytalna, że nie nadaje się do tego aby spędzić swoje życie w więzieniu.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Długo wyczekiwany spokój

Mąż kobiety zdawał sobie sprawę z tego, że żona nie radzi sobie po porodzie. Wykorzystał cały urlop, aby spędzić z nią czas, odciążyć ją, a także kontrolować czy nie dzieje się nic złego. Wygląda na to, że czekała ona tylko na to, aż mężczyzna będzie musiał wrócić do pracy.

Kobieta otworzyła wino i popiła nim dużą ilość tabletek. Chciała zakończyć nie tylko życie swoich dzieci, ale także swoje. Mąż, który nie mógł dodzwonić się do swojej żony, poprosił sąsiadkę o sprawdzenie czy wszystko w porządku. Od razu wezwała pogotowie. Na ratunek dla dzieci było za późno, po godzinnej reanimacji dzieci zmarły. Kobieta po płukaniu żołądka przeżyła.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon
Źródłose.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
dzieci
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...