środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Urzędnik skarbówki zmarł po kontroli w terenie!

Urzędnik skarbówki zmarł po kontroli w terenie!

32-letni kontroler Urzędu Skarbowego w Warszawie zmarł po zakażeniu koronawirusem. Brał udział w ogólnopolskiej kontroli warsztatów samochodowych.

Sprawdzanie kas fiskalnych

W styczniu oraz lutym odbyła się akcja sprawdzania kas fiskalnych u wybranej grupy podatników. Wszystko zostało zaplanowane prze Krajową Administrację Skarbową, któa czuwała nad przebiegiem akcji.

W tamtym roku wprowadzono nakaz posiadania takich urządzeń w warsztatach samochodowych, punktach wymiany opon oraz stacjach benzynowych. Po roku postanowiono sprawdzić czy mechanicy wprowadzili w życie zalecenia.

Po kontroli część urzędników z Urzędu Skarbowego Warszawa Bemowo otrzymało pozytywny test na obecność koronawirusa. Jeden z nich przechodził chorobę bardzo ciężko i wyniku powikłań 17 lutego zmarł.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

„Sam chciał”

Mężczyzna chorował na serce, dlatego zakażenie koronawirusem w jego przypadku doprowadziło do śmierci. Urzędnicy bali się wypowiadać na temat śmierci swojego znajomego, jednak dziennikarzom WP udało się porozmawiać z pracownikami urzędu.

Ciężko się z tym pogodzić. Tej tragedii można było uniknąć. Kolega chorował na serce. Dwa lata temu był pół roku na zwolnieniu lekarskim – mówiła jedna z kobiet.

Ministerstwo Finansów nie poczuwa się do odpowiedzialności i mówi o tym, że akcja była dobrowolna. „Pracownicy Urzędu Skarbowego Warszawa Bemowo zostali poinformowani przez przełożonych o planowanej akcji kontrolnej i poproszeni o zgłoszenie się osób zainteresowanych udziałem w niej. W akcji dobrowolnie uczestniczyło 10 pracowników z 19 zatrudnionych w kontroli” – napisało biuro prasowe MF.

Prawda jest nieco inna. Okazuje się, że na akcję było bardzo mało chętnych, ponieważ ludzi obawiali się o swoje zdrowie.

Na akcję nikt nie chciał iść, parcie na wyniki, na zrobienie czegoś medialnego było jednak ogromne. Koordynatorem tej akcji była izba z Poznania i podobno wyniki są marne. Warsztaty miały zawieszoną działalność albo były zamknięte. Sprawdzanie kas fiskalnych mogło odbyć się korespondencyjnie, ale szefostwo potrzebowało akcji. Część naczelników nie wysłało ludzi w teren, bo bali się o ich zdrowie i załatwiło to zdalnie – stwierdziła pracownica innego urzędu.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu
ŹródłoWP

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
urzędnik
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...