Ukrainiec zabił swoją partnerkę z zazdrości. 20 razy dźgnął ją nożem

429
policja.waw.pl

Do Sądu Okręgowego w Kaliszu wpłynął akt oskarżenia przeciwko obywatelowi Ukrainy, który zabił swoją partnerkę z zazdrości – powiedział w czwartek PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

12-latek zaatakował nożem dwie osoby. Jeden z poszkodowanych trafił do szpitala z przebitym płucem

Ukrainiec zabił kobietę

Tragedia rozegrała się 5 marca w wielkopolskim Krotoszynie w jednym z domów zamieszkiwanych przez Ukraińców. W sobotę przed południem właściciel nieruchomości poinformował policję, że po kłótni nie żyje 49-letni kobieta, a jej 57–letni partner uciekł. Komendant policji ogłosił alarm dla całej jednostki w celu odnalezienia mężczyzny.

Śmierć prezydenta Gdańska. Oskarżony podczas rozprawy krzyczał "Allah Akbar"

W wyniku poszukiwań godzinę później znaleziono podejrzanego po drugiej stronie lasu sąsiadującego z domem. Ukrainiec miał zakrwawione ręce. Uciekając wziął ze sobą torbę i paszport. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono ślady i nóż.„W śledztwie ustalono, że bezpośrednim motywem postępowania oskarżonego była zazdrość na tle zaprzestania związku pokrzywdzonej ze sprawcą. Z tą okolicznością nie chciał pogodzić 57-latek. Mężczyzna, po powrocie z pracy, poszedł do pokoju 49-latki pod pretekstem odebrania telefonu z Ukrainy. Kiedy kobieta wyszła – doszło do sprzeczki, szarpaniny a następnie zadał kobiecie 20 ciosów nożem o długości 12 cm w klatkę piersiową” – powiedział PAP prokurator Maciej Meler.

Nie żyje 19 osób. Wszystko przez spożycie podrabianego alkoholu

Badania przeprowadzone przez biegłych sądowych w ramach postępowania wykazały, że podczas zdarzenia mężczyzna miał zachowaną pełną poczytalność. Oskarżony na proces oczekuje w areszcie, grozi mu dożywocie.

Matka z dwójką dzieci potrącona na pasach. Kobieta trafiła do szpitala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here