poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kurski potraktował ludzi jak bydło. Teraz jest w ogromnych tarapatach.

Kurski potraktował ludzi jak bydło. Teraz jest w ogromnych tarapatach.


,,Sylwester marzeń’’, który był zorganizowany przez Telewizję Polską został szybko okrzyknięty ,,skandalicznym zachowaniem w dobie pandemii’’. TVP już niedługo trafi pod lupę prokuratury. 

Skandal w TVP

TVP jak co roku postanowiła zrobić ,,Sylwestra marzeń’’. Jacek Kurski organizując zabawę noworoczną nie zwracał uwagi na obecnie panującą pandemię koronawirusa. Sylwester pierwotnie odbył się w Zakopanem, gdzie corocznie był powtarzany w tamtej miejscowości, ale w tym roku organizatorzy zdecydowali się na zrobienie go w amfiteatrze w Ostródzie.

Nie żyje znany profesor

Rozmach Prezesa Kurskiego i brak bezpieczeństwa  

Kontrowersje wzbudziło wśród Polaków nie tylko to, że Sylwester się odbył, ale też to, że do zorganizowania imprezy Telewizji Polskiej zatrudniono 300 statystów, którzy mieli za zadanie zastąpić publiczność. Wszystkie osoby, które brały udział w wydarzeniu i były pokazywane na szklanym ekranie nie miały maseczek, a dystans pomiędzy nimi nie był zachowany. 

Ludzie potraktowani jak bydło…

Impreza stała się wielkim skandalem jeszcze w czasie jej organizacji. Tuż przed Sylwestrem, Agencja Statystów i Epizodystów Barbary Bartosiewicz poszukiwała „osób z poczuciem rytmu, które będą dobrze bawiły się w czasie sylwestrowej imprezy”. Obiecane zostało im wynagrodzenie, zabezpieczenie podstawowych potrzeb oraz zapewnienie bezpieczeństwa w dobie pandemii. Statyści oraz osoby, które uczestniczyły w ,,Sylwestrze marzeń’’ zostały potraktowane jak bydło. Biorący udział w imprezie mówili niejednokrotnie, że nie zostały zapewnione im wcześniej obiecane ciepłe napoje oraz możliwość skorzystania z toalety. 

Bliżej wyjazdu wszystko zaczęło przypominać dezorganizację. Ludzie zostali porozsadzani po autokarach. Ładowali nas jak bydło. Niejedna osoba na miejsce dojechała pod wpływem alkoholu. To właśnie przez nich czekaliśmy na wejście na teren amfiteatru ponad 2 godziny, bo nie było odpowiednich dokumentów. Nikt nawet nie mógł skorzystać z toalety, bo jedyne znajdowały się na obiekcie – mówił uczestnik imprezy.

TVP pod lupą prokuratury

We wtorek do prokuratury zostało złożone zawiadomienie przez posłów Arkadusza Myrcha i Janusza Cichoń. Mężczyźni we wpisie na Twitterze zapewniali o popełnieniu przestępstwa przez Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej. Według posłów, Jacek Kurski dopuścił się do sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób.

bydło
Kierowca autobusu przejechał kobietę! Ofiara nie żyje

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
bydło
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...