wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kurski potraktował ludzi jak bydło. Teraz jest w ogromnych tarapatach.

Kurski potraktował ludzi jak bydło. Teraz jest w ogromnych tarapatach.

,,Sylwester marzeń’’, który był zorganizowany przez Telewizję Polską został szybko okrzyknięty ,,skandalicznym zachowaniem w dobie pandemii’’. TVP już niedługo trafi pod lupę prokuratury. 

Skandal w TVP

TVP jak co roku postanowiła zrobić ,,Sylwestra marzeń’’. Jacek Kurski organizując zabawę noworoczną nie zwracał uwagi na obecnie panującą pandemię koronawirusa. Sylwester pierwotnie odbył się w Zakopanem, gdzie corocznie był powtarzany w tamtej miejscowości, ale w tym roku organizatorzy zdecydowali się na zrobienie go w amfiteatrze w Ostródzie.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Rozmach Prezesa Kurskiego i brak bezpieczeństwa  

Kontrowersje wzbudziło wśród Polaków nie tylko to, że Sylwester się odbył, ale też to, że do zorganizowania imprezy Telewizji Polskiej zatrudniono 300 statystów, którzy mieli za zadanie zastąpić publiczność. Wszystkie osoby, które brały udział w wydarzeniu i były pokazywane na szklanym ekranie nie miały maseczek, a dystans pomiędzy nimi nie był zachowany. 

Ludzie potraktowani jak bydło…

Impreza stała się wielkim skandalem jeszcze w czasie jej organizacji. Tuż przed Sylwestrem, Agencja Statystów i Epizodystów Barbary Bartosiewicz poszukiwała „osób z poczuciem rytmu, które będą dobrze bawiły się w czasie sylwestrowej imprezy”. Obiecane zostało im wynagrodzenie, zabezpieczenie podstawowych potrzeb oraz zapewnienie bezpieczeństwa w dobie pandemii. Statyści oraz osoby, które uczestniczyły w ,,Sylwestrze marzeń’’ zostały potraktowane jak bydło. Biorący udział w imprezie mówili niejednokrotnie, że nie zostały zapewnione im wcześniej obiecane ciepłe napoje oraz możliwość skorzystania z toalety. 

Bliżej wyjazdu wszystko zaczęło przypominać dezorganizację. Ludzie zostali porozsadzani po autokarach. Ładowali nas jak bydło. Niejedna osoba na miejsce dojechała pod wpływem alkoholu. To właśnie przez nich czekaliśmy na wejście na teren amfiteatru ponad 2 godziny, bo nie było odpowiednich dokumentów. Nikt nawet nie mógł skorzystać z toalety, bo jedyne znajdowały się na obiekcie – mówił uczestnik imprezy.

TVP pod lupą prokuratury

We wtorek do prokuratury zostało złożone zawiadomienie przez posłów Arkadusza Myrcha i Janusza Cichoń. Mężczyźni we wpisie na Twitterze zapewniali o popełnieniu przestępstwa przez Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej. Według posłów, Jacek Kurski dopuścił się do sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób.

bydło
Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
bydło
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...