wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska TVP jest oburzone! Wydają oświadczenia i czują się pokrzywdzeni!

TVP jest oburzone! Wydają oświadczenia i czują się pokrzywdzeni!

We wczorajszym wydaniu „Wiadomości” TVP pokazano materiał dotyczący „Telekamer” 2021. Telewizja Polska wydała również oświadczenie w tej sprawie. TVP nie mogąc podnieść się po porażce zarzuca organizatorom manipulację wynikami.

„Niesmak po skrajnie niewiarygodnym przebiegu plebiscytu”

11 marca rano na oficjalnej stronie TVP pojawił się oficjalny komunikat prasowy, w którym wyrażono „niesmak skrajnie niewiarygodnym przebiegiem” plebiscytu Telekamer Tele Tygodnia 2021 r. Całe oświadczenie można przeczytać tutaj.

TVP uważa, że „wyniki tegorocznych Telekamer rażąco różnią się od faktycznych codziennych wyborów milionów widzów telewizji linearnej”, oraz „plebiscyt, co do zasady, powinien odzwierciedlać faktyczne preferencje widzów wyrażone całorocznymi wynikami oglądalności stacji telewizyjnych”.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Nie mogą się podnieść po porażce?

Do sytuacji związanej z wielką przegraną TVP podczas gali nawiązywał materiał, który został wyemitowany w wieczornych „Wiadomościach”. Reportaż rozpoczął się od sondy ulicznej, w której respondenci wyrażali swoje zdumienie przegraną „kapitalnego” serialu jakim jest „Stulecie winnych”.

Dominik Cierpioł oraz Maciej Sawicki postawili tezę, że statuetkę otrzymały programy, które cieszą się dużo mniejszą popularnością. W programie skomentowano zwycięstwa TVN-u, gdzie o stacji mówiono: „szorująca po dnie oglądalności” czy „masowo zwalniająca dziennikarzy”.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
TVP
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...