niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Trójka w ogniu krytyki! Najgorsza akcja charytatywna od lat

Trójka w ogniu krytyki! Najgorsza akcja charytatywna od lat

Akcja charytatywna Trójki jeszcze nigdy nie miała tak złego wyniku. Słuchacze od dłuższego czasu nie kryją swojej niechęci do stacji. Tak źle jeszcze nigdy nie poszło, na żadnej akcji charytatywnej.W niedzielę 20 grudnia odbyła się akcja charytatywna na antenie Trójki zatytułowana „Trójka pomaga”. Podczas sześciogodzinnej audycji, którą prowadzili Witold Lazar oraz Piotr Łodeja udało się zebrać rekordowo niską kwotę, a na antenie pojawiło się 2 słuchaczy.

Kwota 26 tysięcy złotych to najniższa jaką udało się uzbierać w ciągu kilku lat, w czasie, których regularnie prowadzono różne akcje. Na Facebooku rozgorzała dyskusja, że prowadzący boją się rozmawiać ze słuchaczami, dlatego nie pojawiają się oni na antenie.Totalna kompromitacja?

W ubiegłym roku, w trakcie trzech licytacji uzbierano kwotę ponad miliona złotych, z jednej licytacji udało się zebrać aż 326 392 tysięcy złotych. Kwota, którą udało się zebrać w tym roku jest nieporównywalnie mniejsza. Zeszłoroczne licytacje za jeden przedmiot często przekraczały 26 tysięcy.

W zeszłym roku koszulka piłkarza Roberta Lewandowskiego została sprzedana za 43 tysiące, w tym za 8. A za 26 333 złote jedna ze słuchaczek wylicytowała oryginalne kadry z Reksiem ze studia Filmów Rysunkowych. Po akcji media społecznościowe zawrzały.„Święta bez granic” to audycja, którą pamiętają dawni słuchacze Trójki. Akcja była organizowana przez 27 lat. W krytycznych komentarzach dawni fani zwracają uwagę nie tylko na kwotę zbiórki, ale także na brak telefonów od słuchaczy, które były sensem całej akcji.

„Trój(cizny) już nikt nie chce słuchać. Pomagać policjantom – tym bardziej”,

„Czy będą licytowane pałki teleskopowe? Oczywiście, te używane na Strajku Kobiet”

„Jaka porywająca licytacja! kompromitacja…”

„Telefonów na żywo boicie się jak ognia”

Niemal 30 letnia tradycja będzie kontynuowana na antenie Radia 357 przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki.

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...