niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Trójka w ogniu krytyki! Najgorsza akcja charytatywna od lat

Trójka w ogniu krytyki! Najgorsza akcja charytatywna od lat

Akcja charytatywna Trójki jeszcze nigdy nie miała tak złego wyniku. Słuchacze od dłuższego czasu nie kryją swojej niechęci do stacji. Tak źle jeszcze nigdy nie poszło, na żadnej akcji charytatywnej.W niedzielę 20 grudnia odbyła się akcja charytatywna na antenie Trójki zatytułowana „Trójka pomaga”. Podczas sześciogodzinnej audycji, którą prowadzili Witold Lazar oraz Piotr Łodeja udało się zebrać rekordowo niską kwotę, a na antenie pojawiło się 2 słuchaczy.

Kwota 26 tysięcy złotych to najniższa jaką udało się uzbierać w ciągu kilku lat, w czasie, których regularnie prowadzono różne akcje. Na Facebooku rozgorzała dyskusja, że prowadzący boją się rozmawiać ze słuchaczami, dlatego nie pojawiają się oni na antenie.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta


Totalna kompromitacja?

W ubiegłym roku, w trakcie trzech licytacji uzbierano kwotę ponad miliona złotych, z jednej licytacji udało się zebrać aż 326 392 tysięcy złotych. Kwota, którą udało się zebrać w tym roku jest nieporównywalnie mniejsza. Zeszłoroczne licytacje za jeden przedmiot często przekraczały 26 tysięcy.

W zeszłym roku koszulka piłkarza Roberta Lewandowskiego została sprzedana za 43 tysiące, w tym za 8. A za 26 333 złote jedna ze słuchaczek wylicytowała oryginalne kadry z Reksiem ze studia Filmów Rysunkowych. Po akcji media społecznościowe zawrzały.

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!


„Święta bez granic” to audycja, którą pamiętają dawni słuchacze Trójki. Akcja była organizowana przez 27 lat. W krytycznych komentarzach dawni fani zwracają uwagę nie tylko na kwotę zbiórki, ale także na brak telefonów od słuchaczy, które były sensem całej akcji.

„Trój(cizny) już nikt nie chce słuchać. Pomagać policjantom – tym bardziej”,

„Czy będą licytowane pałki teleskopowe? Oczywiście, te używane na Strajku Kobiet”

„Jaka porywająca licytacja! kompromitacja…”

„Telefonów na żywo boicie się jak ognia”

Niemal 30 letnia tradycja będzie kontynuowana na antenie Radia 357 przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki.

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
akcja charytatywna
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...