środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny wypadek w piekarni! Nie żyje klientka!

Tragiczny wypadek w piekarni! Nie żyje klientka!

W poniedziałek w godzinach popołudniowych doszło do tragicznego wypadku w jednej z piekarni. Policja podała już przyczynę śmierci klientki.

Śmierć starszej kobiety w piekarni

W poniedziałek 17 maja w godzinach popołudniowych w jednej z poznańskich piekarni doszło do tragicznego wypadku. Starsza kobieta wybrała się na zakupy. Niestety już nie wróciła do domu.

W pewnym momencie z nieznanych przyczyn kobieta upadła na podłogę i rozbiła głowę. Pracownicy piekarnio-cukierni od razu wezwali odpowiednie służby ratunkowe. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, które stwierdziło zgon starszej kobiety.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Nieszczęśliwy wypadek

Na miejscu pojawili się policjanci oraz ratownicy medyczni. Ci drudzy próbowali reanimować kobietę, jednak na pomoc było już za późno. Lekarz, który był na miejscu stwierdził zgon kobiety.

Policjanci badali przyczynę śmierci kobiety, aby wykluczyć udział osób trzecich. Z informacji przekazanych przez funkcjonariuszy wynika, że śmierć wystąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Starsza kobieta potknęła się i niefortunnie uderzyła się w głowę, co doprowadziło do śmierci.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski
Źródłoo2/Policja

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
piekarni
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...