środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny wypadek w Łodzi! Nie żyje taksówkarz

Tragiczny wypadek w Łodzi! Nie żyje taksówkarz

W Łodzi na jednej z głównych dróg doszło do poważnego wypadku. W wyniku zderzenia zginął kierowca taksówki.

Wypadek na Piotrkowskiej

Na skrzyżowaniu Piotrkowskiej i Sieradzkiej w Łodzi doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy zderzył się z jadącym tramwajem. W wyniku zdarzenia zginął kierowca taksówki.

Z pierwszych ustaleń policji wynika, że kierujący Toyotą taksówkarz jechał ulicą Piotrkowską. Ustawił się na pasie do lewoskrętu za Volkswagenem, który czekał na zielone światło. W pewnym momencie kierowca taksówki z niewiadomych przyczyn skręcił w lewo wprost pod nadjeżdżający tramwaj.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Zmarł na miejscu

Tramwaj nie zdążył wyhamować przed Toyotą. Samochód wraz z uwięzionym w środku kierowcą został przepchnięty jeszcze około 50 metrów. Strażacy przez dłuższą chwilę próbowali uwolnić taksówkarza. Po czym przystąpiono do reanimacji. Niestety obrażenia były zbyt duże i nie udało się go uratować.

68-letni taksówkarz zmarł na miejscu. Z ustaleń policji wynika, że 34-letni kierowca tramwaju oraz 19-letni kierowca Volkswagena byli trzeźwi. Nikomu poza taksówkarzem nic się nie stało.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''
Źródłoo2/Policja

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
wypadek
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...