środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny wypadek w Gdyni. Nie żyje 18-latka!

Tragiczny wypadek w Gdyni. Nie żyje 18-latka!

Do tragicznego wypadku doszło w Gdyni. Zmarła 18-latka. Policja podała już prawdopodobną przyczynę zdarzenia.

Śmiertelny wypadek

W nocy z soboty na niedzielę doszło w Gdyni do tragicznego w skutkach wypadku. Z ustaleń policji wynika, że 19-letni mężczyzna kierował osobowym Volkswagenem. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem.

Zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w barierę energochłonną. W jego pojeździe przebywało jeszcze dwóch pasażerów.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Zmarła 18-letnia dziewczyna

W pojeździe poza kierowcą było jeszcze dwóch pasażerów. Na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna oraz karetka pogotowia ratunkowego. 19-letni kierowca oraz 17-letni pasażer zostali zabrani do szpitala.

18-letnia dziewczyna, która również znajdowała się w pojeździe pomimo długiej reanimacji zmarła. Policja cały czas pracuje nad wyjaśnieniem sprawy, jednak najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
wypadek
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...