wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny wypadek! Samochód zmiażdżył kobietę

Tragiczny wypadek! Samochód zmiażdżył kobietę

Do tragicznego wypadku doszło w Warszawie. Samochód potrącił dwie osoby. Na miejscu natychmiast zjawiły się służby ratownicze, ale niestety nie udało się uratować jednej z poszkodowanych osób.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Stracił kontrolę

Do wypadku doszło na warszawskiej Ochocie. 20-latek prowadząc swój samochód wjechał w dwie, starsze osoby, które spacerowały. Audi, tracąc kontrolę wypadło z drogi, zagrażając tym samym ludziom, którzy szli po chodniku. Mężczyzna wjechał w małżeństwo. Samochód z impetem uderzył kobietę, przez co ją zmiażdżył. Na miejsce natychmiast przyjechała karetka i inne służby specjalne, aby wyciągnąć poszkodowaną spod auta.

Tragiczna śmierć

Medycy usilnie próbowali przywrócić czynności życiowe poszkodowanej osobie, ale niestety się nie udało. Kobieta zmarła na miejscu. Mąż zmarłej, również potrzebował pomocy, ponieważ zakleszczyła mu się noga. W tym przypadku akacja ratunkowa się udała. Osoba kierująca samochodem nie potrzebowała pomocy i od razu została zatrzymana przez policję.

Sprawę bada prokuratura i policja. Prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego w wyniku którego śmierć poniosła 70-letnia kobieta, a 74-letni mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała. Sytuacja miała miejsce w dniu 22 lutego 2021 roku około godziny 13:30 na ulicy Grójeckiej na wysokości PKP Warszawa Rakowiec – powiedział mł. asp z komendy na Ochocie.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
wypadek
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...