wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny wypadek! Nie żyje kierujący skuterem

Tragiczny wypadek! Nie żyje kierujący skuterem

W województwie wielkopolskim doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna kierujący skuterem stracił równowagę podczas jazdy i przewrócił się. Niestety nie udało się go uratować.

Pogoda na skuter?

Na drodze między Białośliwiem a Szamocinem w województwie wielkopolskim doszło do tragicznego wypadku z udziałem kierowcy skutera. Mężczyzna wybrał się w podróż na skuterze, w pewnym momencie stracił równowagę i pojazd wraz z nim runął na ziemię.

Warunki pogodowe w Polsce nie należą do najlepszych. Jednego dnia pada śnieg, drugiego deszcz, a innego jest oślepiające słońce. W dniu, kiedy mężczyzna wyruszył w trasę padł marznący deszcz, a na drogach było bardzo ślisko.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Śmierć na miejscu

Dzisiaj przed godziną 7:00 służby odebrały zgłoszenie o wypadku z udziałem kierowcy jednośladu. Pojazdem kierował 56-latek. W pewnym momencie jego pojazd stracił przyczepność, a mężczyzna runął na ziemię.

Kierowca z ogromną siłą uderzył o ziemię i doznał poważnych obrażeń, które okazały się śmiertelne. Jak informowali funkcjonariusze policji po przyjeździe karetki pogotowia mężczyzna był przytomny i kontaktował się z ratownikami. Zmarł niedługo później.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
skuter
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...