wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny wypadek! Nie żyje 7-letnie dziecko

Tragiczny wypadek! Nie żyje 7-letnie dziecko

Tragiczny wypadek w Gorawinie pod Rymaniem w woj. zachodniopomorskim. Zginęła 7 letnia dziewczynka. Pomimo akcji ratunkowej nie udało się uratować dziecka.

Z okna na drugim piętrze wypadła mała dziewczynka. Pomimo szybkiej akcji ratowniczej oraz reanimacji dziecka nie udało się uratować. Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Goleniowa.

Na miejscu pojawiła się prokuratura oraz policja. Okoliczności tragedii nie są jeszcze znane. Na miejscu lądowisko dla śmigłowca zostało zabezpieczone przez strażaków z OSP Rymań.

#57/2020 🔔 ALARM godz 17:50🚨🚨🚨 🗒 Dziś Późnym popołudniem zostaliśmy zadysponowani na Gminne lądowisko w Rymaniu celem…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Rymaniu Środa, 23 grudnia 2020
Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Pytania bez odpowiedzi

Nie są jeszcze znane okoliczności tragicznego wypadku. Prokuratura zbiera dowody, aby poprowadzić śledztwo. Jednak pozostają pytania, które nasuwają się po tej tragedii. Gdzie byli rodzice dziewczynki w czasie gdy ona wypadała z okna? Dlaczego okno było otwarte lub dlaczego dziewczyna sama je otworzyła.

Najprawdopodobniejsza wersja jest taka, że dziewczynka sama otworzyła sobie okno, może chciała coś zobaczyć.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
tragiczny wypadek
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...