wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny wypadek na Mazowszu! Zginęły dwie osoby!

Tragiczny wypadek na Mazowszu! Zginęły dwie osoby!

Do tragicznego wypadku doszło w Otwocku pod Warszawą. Samochód osobowy uderzył w drzewo i od razu stanął w płomieniach. W wypadku zginęły dwie osoby.

Nie żyją dwie osoby

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiejszej nocy około godziny 3:30-40. Do wydarzeń doszło w Otwocku w województwie mazowieckim na ulicy Reymonta.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca, z nieznanych na razie przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, w wyniku czego uderzył w drzewo. Pojazd zapalił się – przekazała Paulina Harabin z otwockiej Policji.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Jedna osoba przeżyła

Autem podróżowały trzy osoby. Śmierć na miejscu poniosły dwie z nich. Prawdopodobnie kierowca oraz pasażer siedzący z przodu, choć tej informacji nie potwierdza policja. Trzeci pasażer został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Na miejsce zdarzenia przybyła policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Jak podają funkcjonariusze straży pożarnej, dopiero po ugaszeniu pożaru udało im się odnaleźć dwa ciała. Potrzebny był specjalistyczny sprzęt hydrauliczny, aby wydostać uwięzione w samochodzie ciała.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoWP/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
wypad
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...