wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny wypadek na autostradzie! Nie żyje znany biznesmen

Tragiczny wypadek na autostradzie! Nie żyje znany biznesmen

Radosław G. jechał swoim samochodem po autostradzie A1. Doszło tam do koszmarnego wypadku. Mężczyzna zginął na miejscu.

Radosław G. milioner i pasjonata

Pasja Radosława G. przerodziła się w biznes, z którego czerpał ogromne korzyści. Interesował się budownictwem jednak nie standardowym, a przemysłowym, gdzie w grę wchodziła energetyka wodna, gospodarka ściekowa oraz ogromne konstrukcje budowlane. Jego firma specjalizuje się w dziedzinie iniekcji ciśnieniowych.

Mężczyzna założył swoją firmę w 2005 roku. Był jej współwłaścicielem oraz dyrektorem zarządzającym. Miał dopiero 39 lat, w maju obchodziłby 40 urodziny. Jednak śmierć przyszła przed wcześnie.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Wypadek na A1

Audi A6, którym poruszał się zmarły nagle wjechało w tył wielkiego tira. Nie wiadomo co przyczyniło się do wypadku, ponieważ warunki atmosferyczne należały do dobrych, a kierowcy byli trzeźwi.

Do wypadku doszło w minioną sobotę, 13 marca, około godziny 07:30, na autostradzie A1 na wysokości zjazdu Turzno (134km). Kierujący pojazdem marki Audi A6, nagle i z nieznanych dotąd przyczyn uderzył przodem prowadzonego przez siebie auta w tył naczepy pojazdu ciężarowego marki DAF, który jechał przed nim – przekazała podinspektor Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka
ŹródłoSE/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
wypadek
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...