wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wypadek na A4! Są pierwsze zarzuty dla kierowcy autobusu!

Wypadek na A4! Są pierwsze zarzuty dla kierowcy autobusu!

Kierowca autobusu, który w piątkową noc rozbił się w pobliżu MOP Kaszyce na autostradzie A4, usłyszał zarzuty nieumyślnego sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym. Mężczyźnie grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Zarzuty dla kierowcy

Zastępca prokuratora okręgowego w Przemyślu Beata Starzecka poinformowała Polską Agencję Prasową, o zarzutach jakie postawiono kierowcy autobusu. 48-letniemu kierowcy Volodymyrowi K., który w chwili wypadku prowadził autokar, przedstawiono zarzut nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym.

W wyniku wypadku zginęło pięć osób, a wielu pasażerów doznało obrażeń o charakterze lekkim, średnim oraz ciężkim. Prokurator wyjawił również, że znana jest prawdopodobna przyczyna katastrofy.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Zapis z tachografu

Okazuje się, że mężczyzna prawdopodobnie chciał skręcić w prawo na MOP, jednak było ciemno i zbyt szybko dokonał tego manewru. Jak wynika z tachografu kierowca na chwilę przed wypadkiem jechał 96-97 km/h. Tuż przed wypadkiem przez ostatnie cztery seksundy prędkość pojazdu spadła do 45 km/h.

Choć jechał z prędkością dozwoloną na autostradzie, czyli nie szarżował, to jednak była to prędkość niedostosowana do podjętego manewru skrętu w prawo. – poinformowała Starzecka.

Kierowca został przesłuchany w szpitalu, na razie odmówił zeznań z powodu złego stanu emocjonalnego. Nie umiał określić, czy przyznaje się do zarzucanego mu czynu, ponieważ jak tłumaczył nie pamięta nic z tamtej nocy.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoPAP/Onet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
A4
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...