poniedziałek, 10 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny wypadek! Matka nie żyje, dzieci walczą o życie w szpitalu!

Tragiczny wypadek! Matka nie żyje, dzieci walczą o życie w szpitalu!

Doszło do tragicznego wypadku. Matka zginęła na miejscu, a dwoje jej dzieci walczy o życie w szpitalu.

Wypadek w Brodnicy

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Brodnicy na drodze krajowej numer 15. Matka i jej dwójka dzieci została potrącona przez samochód dostawczy. Kobieta pomimo reanimacji zmarła na miejscu.

Ford transit potrącił idącą poboczem kobietę i dwójkę dzieci w wieku 4 lat i 12 miesięcy. Kobieta zginęła na miejscu. Dzieci zostały zabrane do szpitala – przekazała asp. szt. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy KPP w Brodnicy.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Jak doszło do wypadku?

Matka pomimo długiej reanimacji zginęła na miejscu. Dzieci są w bardzo złym stanie, z nieoficjalnych informacji wynika, że w trakcie transportu do szpitala 4-letnie i 12-miesięczne dzieci były przytomne.

Policja bada przyczyny wypadku, jednak obecnie niewiele mogą powiedzieć. Z informacji przekazanych przez rzecznika prasowego wynika, że kierowca samochodu dostawczego był trzeźwy. Jednak nie umiał wyjaśnić okoliczności wypadku. Prawdopodobnie przeżył zbyt duży szok, aby jasno opowiedzieć co się wydarzyło.

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej
ŹródłoWP/media

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. Nie żyje...

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

W niedziele na jednej z imprez urodzinowych mężczyzna otworzył ogień. Zabił 6 osób, a wśród ofiar jest jego przyjaciółka.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w województwie pomorskim. Policja jeszcze nie podaje szczegółów dramatycznych wydarzeń. Nie żyje...
matka
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!